Senior

Seniors

SELECTIEPROCEDURE SENIOR

31/05-2/06/2019 - Europees kampioenschap Senior - Luzern

titel

 Werden hiervoor geselecteerd: 1X M Pierre De Loof en 2X LM Tim Brys-Niels Van Zandweghe. Klik op hoofding voor de finaleuitslagen + alle uitslagen.

PDL

 1X M Pierre De Loof (klik op zijn foto voor zijn uitslagen) 

 31/5 - H4: 1.GER 6.48.71; 2.SUI; 3.BEL 6.59.02; 4.TUR; 5.SRB (1-4>Q; 5>R)

 1/6 - Q3: 1.CZE 6.59.22; 2.NOR; 3.ROU; 4.BEL 7.01.10; 5.AZE; 6.ESP (1-3>S A/B; 4-6> S C/D)          

 1/6 - S C/D: 1.LTU 7.00.31; 2.POL; 3.BEL 7.07.03; 4.SRB; 5.HUN; 6.MON

 2/6 - F C: 1.POL 7.00.14; 2.AZE; 3.ISR; 4.LTU; 5.ITA; 6.BEL 7.11.41 = 18° in totaal.

timnielsboic 2X LM Tim Brys-Niels Van Zandweghe (klik op hun foto voor hun uitslagen)

 31/5 - H1: 1.GER 6.16.70; 2.BEL 6.19.50; 3.SVK; 4.POL; 5.FRA; 6.MKD (1-2>S A/B; 3-6>R)

 1/6 - S AB2: 1.ITA 6.17.28; 2.BEL 6.18.06; 3.DEN; 4.POL; 5.GBR; 6.AUT (1-3> F A; 4-6> F B)          

 2/6 - F A: 1.GER 6.12.58; 2.ITA; 3.BEL 6.15.51; 4.ESP; 5.IRL; 6.DEN = bronzen medaille!!! Proficiat!

 

10-12/05/2019 - Worldcup I Plovdiv (BUL)

wrc2019 1

Hiervoor werden geselecteerd: 2XLM Tim Brys-Niels Van Zandweghe en 1XM Pierre De Loof, met een klik op de hoofding zie je de beknopte uitslagen

timenniels

 2X LM Tim Brys-Niels Van Zandweghe (klik op hun foto voor hun uitslagen tot nu)

 10/5: H1 (11u00) - BEL 6.13.22 - CHN1 6.17.44 - AUT - CHN2 - JAP (BEL naar Finale A op 12/5 om 10u30!)

 12/5: FA (10u30) - BEL 6.40.40 - POL 6.42.99 - POR - AUT - CHN1 - ESP

 

 

 

pierre

 1X M Pierre De Loof (klik op zijn foto voor zijn uitslagen tot nu)

 10/5: H3 (10u36) - BEL 6.49.52 -  AZE 6.52.24 - MEX - JPN1 (BEL naar S A/B op 11/5 om 10u06 of 10u14)

 11/5: S A/B1 (9u34) - FIN1 6.53.57 - BLR - BEL 6.57.40 - JPN1 - MEX - JPN2 (BEL naar F A op 12/5 om 12u24)

 12/5 FA (12u24) - CRO 7.26.90 - BLR - FIN1 - BEL 7.40.45 - AZE - BUL

  

 

11-12/05/2019 - Internationale Wedauregatta - Duisburg

 Banner IWedauR

Hiervoor werden geselecteerd: 1XM: Ruben Claeys, Tom De Borger, Gaston Mercier, 1XLM: Calvin Govaert; 2XLM: Marlon Colpaert-Tibo Vyvey en 2XM: Tom De Borger-Gaston Mercier. Klik op de hoofding voor tijdschema en deelnemende ploegen.

rubencla

 1X M + 1XMu23: Ruben Claeys (klik op zijn foto voor zijn uitslagen tot nu)

 10/5 - H5: BEL 7.21.88 - GER - AUT - GER

 

 

 

 

tom

 1XMu23 en 2XM: Tom De Borger (klik op zijn foto voor zijn uitslagen tot nu)

 10/5 - H6: BEL 7.33.02 - GER - GER -  GER

 

 

 

 

gaston

 1XMu23 en 2XM: Gaston Mercier (klik op zijn foto voor zijn uitslagen tot nu)

 10/5 - H4: GBR 7.27.79 - GER - BEL 7.38.17 - SUI

 

 

 

 

calvin

 1X LM: Calvin Govaert (klik op zijn foto voor zijn uitslagen tot nu)

 10/5 - H3: BEL 7.34.85 - GER - GER - GER - POR

 

 

 

 

tibo

 marlon2X LM: Marlon Colpaert - Tibo Vyvey

 

 

 

 

 

 

 piedilucotitel

 

Klik op de titel voor de uitslagen. Voor deze internationale regatta selecteerde de federale sporttechnische commissie volgende roeiers, op basis van de time trials: klik op de foto's voor de volledige uitslagen van de Belgen.

 

pierre

 1X M: Pierre De Loof (zaterdag 37 dlnrs; zondag 26)

 12/4 heat: 1.SUI3: 7.07.99; 2.BEL: 7.08.96; 3.LTU; 4.UKR1; 5.UKR6; 6.UZB; 7.MAR.

 12/4 semifinal: 1.LTU:7.16.73; 2.SUI; 3.FIN; 4.SRB; 5.TUR; 6.UKR3; 7.BEL: 7.34.18; 8.GRE

 13/4 final B: 1.ISR:7.25.22; 2.BEL:7.27.24; 3.GRE; 4.EGY; 5.UKR3; 6.RSA; 7.UKR1; 8.TUR

 13/4 heat: 1.LTU: 7.08.33; 2.ISR; 3.FIN; 4.BEL 7.15.24; 5.ITA3; 6.UKR; 7.LBA

                                                   14/4 semifinal: 1.FIN: 7.16.94; 2.SUI; 3.ITA; 4.LTU; 5.BEL 7.22.85; 6.TUN; 7.RSA; 8.MON

                                                   14/4 final B: 1.ISR:7.23.23; 2.UKR3; 3.BEL: 7.28.16; 4.MON; 5.RSA; 6.TUN; 7.HUN

timenniels

 2XLM: Tim Brys-Niels Van Zandweghe (zaterdag 17 dlnrs; zondag 14)

 12/4 heat: 1.ITA: 6.28.69; 2.BEL: 6.29.55; 3.IRL; 4.POR; 5.ITA SOC; 6.GRE; 7.TUR2; 8.RUS.

 13/4 final A: 1.ITA: 6.35.48; 2.BEL: 6.36.15; 3.IRL; 4.POR; 5.ITA2; 6.GRE2; 7.ITASOC; 8.TUR

 13/4 heat: 1.BEL: 6.39.42; 2.UKR 6.40.74; 3.TUR3; 4.ITA2; 5.GRE2; 6.TUR; 7.ITASOC2; 8.UZB

 14/4 final A: 1.ITA: 6.38.13; 2.BEL: 6.41.73; 3.POR; 4.IRL; 5.UKR; 6.ITASOC; 7.ITA2; 8.TUR3

timennielspod

 Tim & Niels zaterdag op het podium als 2de

TIME TRIALS 6/7 APRIL 2019: klik hier voor de deelnemers senior

 SEN

Roeiers van het nationaal team op stage naar Frankrijk

Ons Nationaal Team is op stage vertrokken naar Temple-sur-Lot (Frankrijk). We wensen Tim Brys (S) - Pierre De Loof (S) en Niels Van Zandweghe (S) een goede stage toe en dit onder begeleiding van Dominique Basset - Frans Claes - Dirk Crois - Rudy De Coninck en kiné Katrien Verpoest.

 

overzicht2014overzicht2015overzicht2016b2017OVERZICHT

 

  

overzicht2018

Facebook

Contact

Gwenda Stevens - Voorzitter
Eeuwfeestlaan 62
9840 De Pinte

T. +32 497 73 49 78
M. Gwenda Stevens

Verantwoordelijke website

Etienne Goormachtigh

M. Etienne Goormachtigh