Kalender

Kalender 2019

V = voorprogramma / I=inschrijvingen / L=lottrekking / R=resultaat - (klik op X blauw)

Datum Evenementen roeien 2019 Inrichter Plaats V I L U
13/01/2019 Loopcross GRS Gent X  X  X
9/02/2019 Ergometerwedstrijd GRS Gent X   X  X 
17/02/2019 95ste Winterhandicap RSNB Brussel  X  X  X  X 
2-3/03/2019 25ste Brugge Boat Race Cup - Waggelwater Cup KRB Brugge  X  X  X  X
17/03/2019 46e Rivierenhoofd Internationaal 3Y Seneffe X X  X  X 
24/03/2019 10e Handicap International de la Vallée Mosane Namuroise RCNSM Wépion X X  X  X 
13-14/04/2019 Internationale Regatta Gentse RS GRS Gent  X  X  X  X 
21/04/2019 17de Havenregatta UNB UNB Bruxelles  X  X  X  X 
27-28/04/2019 Belgisch Kampioenschap Korte boten  KBR/Antw. Hazewinkel  X       
4/05/2019 22ste Jeugdduathlon KR Club Gent KRCG Gent  X       
5/05/2019 30ste Internationale Handicap van de Maas RSNM Liège X      
11-12/05/2019 Internationale Regatta KR Sport Gent KRSG Gent  X       
19/05/2019 51e Regatta RCNT RCNT Maubray  X       
25/05/2019 28ste Jeugdtriatlon Gentse RS GRS Gent  X       
25/05/2019 23e Boucle de Liège UNL Liège  X       
1/06/2019 Jeugdtriatlon Brugse TR BTR Brugge X      
22/06/2019 12e Handicap International de Visé RCNV Visé  X       
23/06/2019 Jeugdtriathlon TRT Hazewinkel TRT Hazewinkel  X       
25/08/2019 1000 m van Luik RCAE RCAE Liège  X       
31/08/2019 22ste Jeugdduathlon KR Brugge KRB Brugge  X       
31/08/2019 150 jaar KRB  -  Bruges Challenge Cup KRB Brugge  X       
7/09/2019 37ste Jeugdtriatlon KR Sport Gent KRSG Gent  X       
8/09/2019 Trofee van Vlaanderen (Memorial Victor Uytterhaegen) KRSG Gent  X       
14-15/09/2019 123e Int Regatta-30e Belg Open Sprintcup-17e Drieluik van Club Gent KRCG Gent  X       
21/09/2019 32ste Jeugdtriatlon KRNS Oostende KRNSO Oostende  X       
28-29/09/2019          Belgisch Kampioenschap Lange Boten + Regatta RSNB KBR/RSNB Hazewinkel  X       
5/10/2019 LFA Championnat Interclub  RCND Dinant  X       
12/10/2019 VRL Jeugdroeihappening VRL/GRS Gent  X       
19/10/2019 Marathon Internationale de la Meuse RSNM Liège  X       
23/11/2019 OBIC Belgisch Kampioenschap Indoor ARV Antwerpen X      
22/12/2019 4° Ergorun KRNSO Oostende  X       
29/12/2019 22ste “Estafette der watersporters" KRSG Gent        

 

uitslagen2014

uitslagen2015

uitslagen2016

2017UITSLAGEN

uitslagen2018

codex

 

A Licentie

 

 

 

Blanco juryrapport (PDF)

VRL

Reglement allroundcriterium jeugd

Van onderstaande jaren zijn er nog een aantal uitslagen beschikbaar

2006 2007 2008 2009 2010

Facebook

Contact

Gwenda Stevens - Voorzitter
Eeuwfeestlaan 62
9840 De Pinte

T. +32 497 73 49 78
M. Gwenda Stevens

Verantwoordelijke website

Etienne Goormachtigh

M. Etienne Goormachtigh