Kalender

Kalender 2020

V = voorprogramma / I=inschrijvingen / L=lottrekking / R=resultaat - (klik op X blauw)

Datum Evenementen roeien 2020 Inrichter Plaats V I L U
12/01/2020 Loopcross GRS Gent X  X
8/02/2020 27e Open Gentse + 17e Open Vlaamse Ergometerkampioenschappen GRS Gent X  X   X X 
16/02/2020 96ste Winterhandicap (afgelast wegens weersomstandigheden) RSNB Brussel X  X  X   
29/2+1/3/2020 26ste Brugge Boat Race Cup - Waggelwater Cup KRB Brugge X  X  X  X 
15/03/2020 47e Internationaal Rivierenhoofd  (afgelast!!!) 3Y Seneffe X 
22/03/2020 11e Handicap International de la Vallée Mosane Namuroise (afgelast) RCNSM Wépion X 
11+12/04/2020 Internationale Voorjaarsregatta (afgelast!!!) GRS Gent X 
18+19/04/2020 Belgisch Kampioenschap Korte boten (afgelast!!!) KBR/Antw. Hazewinkel X 
26/04/2020 24e Havenregatta (afgelast!!!) UNB Bruxelles X 
2/05/2020 23ste Jeugdduathlon  (afgelast!!!) KRCG Gent X 
3/05/2020 31° Internationale Handicap van de Maas RSNM Liège X 
9+10/05/2020 Internationale Meiregatta  (afgelast!!!) KRSG Gent X 
17/05/2020 52e Regatta RCNT (afgelast!!!) RCNT Maubray X 
23/05/2020 28ste Jeugdtriatlon GRS Gent X 
24/05/2020 24e La Boucle de Liège UNL Liège X 
6/06/2020 Jeugdtriatlon BTR Brugge X 
27/06/2020 13e Handicap International de Visé RCNV Visé X 
28/06/2020 Jeugdtriatlon  TRT Hazewinkel X 
30/08/2020 1000 m van Luik RCAE RCAE Liège X 
5/09/2020 37e Jeugdtriatlon KRSG Gent X 
6/09/2020 Trofee van Vlaanderen (Memorial Victor Uytterhaegen) KRSG Gent X 
12+13/09/2020 124e Internationale Regatta/31e Belgian Open Sprintcup/18e Drieluik   KRCG Gent X 
19/09/2020 33e Jeugdtriatlon  KRNSO Oostende X 
26+27/09/2020 Belgisch Kampioenschap. Lange Boten + Regatta RSNB KBR/RSNB Hazewinkel X 
3/10/2020 LFA Championnat Interclub  LFA/RCND Dinant
4/10/2020 23ste Jeugdduathlon KRB Brugge X 
10/10/2020 VRL Jeugdroeihappening VRL/KRSG Gent X 
17/10/2020 63° Internationale Marathon van de Maas RSNM Liège X 
21/11/2020 OBIC Belgisch Kampioenschap ARV Antwerpen
29/12/2020 22ste “Estafette der watersporters" KRSG Gent

 

 

uitslagen2014

uitslagen2015

uitslagen2016

2017UITSLAGEN

uitslagen2018

 2019uitslagen

codex

 

A Licentie

 

 

 

Blanco juryrapport (PDF)

VRL

Reglement allroundcriterium jeugd

Van onderstaande jaren zijn er nog een aantal uitslagen beschikbaar

2006 2007 2008 2009 2010

Facebook

Contact

Gwenda Stevens - Voorzitter
Eeuwfeestlaan 62
9840 De Pinte

T. +32 497 73 49 78
M. Gwenda Stevens

Verantwoordelijke website

Etienne Goormachtigh

M. Etienne Goormachtigh