Baanrecords-kampioenen

Baanrecords watersportbaan 'Georges Nachez' Gent

 

jdrwsblucht
foto: Jo De Rammelaere

Baanrecords watersportbaan 'Blosocentrum Hazewinkel'

 

hazewinkel
foto: Jo De Rammelaere

Indoorrecords

 

indoor1

KAMPIOENSCHAP VAN BELGIE 2022
kvb kort   boottype vereniging roei(st)ers chrono
Race 100 W 1X  KRSG Eveline Peleman 10.23.94
Race 101 LM 2- SRUNL Benjamin Louis / Florian De Rubeis 8.20.70
Race 102 M 2-  KRSG Damien Van Durme / Arnaud Defraigne 8.12.25
Race 110 MU23 1X BTR Tristan Vandenbussche 7.59.68
Race 111 WU23 1X UNB Caitlin Govaert 8.58.21
Race 112 LW 2X KRCG Julie De Clercq / Louise Gyssels 9.17.90
Race 113 WU19 2X KRNSO Cato Vanheste / Marit Janssens 9.01.69
Race 114 W 2- KRNSO Astrid Van Roy / Eline Van Loke 9.23.51
Race 115 MU19 2X GRS Boris Taeldeman / Juul Persyn 7.38.52
Race 209 WU19 2- KRNSO Stien Van Belle / Alixe Nuytten 9.35.58
Race 210 MU19 1X GRS Boris Taeldeman 7.47.39
Race 211 LW 1X KRSG Emma Gabriel 9.20.58
Race 212 LM 2X GRS Koen Minne / Raf Vanderdeelen 7.26.87
Race 213 M 1X KRCG Tim Brys 7.24.25
Race 216 LM 1X KRB Tibo Vyvey 7.20.81
Race 217 MU19 2- KRNSO Tibe Peene / Bram Decraecke 7.33.44
Race 218 WU19 1X THE OAR Lore Helsen 8.43.51
Race 219 W 2X GRS Mazarine Guilbert / Maïtée Union 7.40.71
Race 220 M 2X GRS Frederick Tison / Aaron Andries 6.58.25

kampioenen2021

 

2020

kampioenenkort2

kampioenenlang2

 

Kampioenen van België Korte boten

klik op de afbeeldingen voor de foto's

    goudmed2019

 

goud2018

 

goudenmedaille2017

kampioentitelbanner

eend

 (foto's gemaakt door Ferdinand Peeters)

Kampioenen van België Lange boten

klik op de afbeeldingen voor de foto's

goudmed2019 

 

goud2018

 

goudenmedaille2017

kampioentitelbanner

BKlanghoofdingfotos

Uitslagen kampioenschappen van België

2018 korte boottypes

2018 korte boottypes - 2018 lange boottypes 

2017 korte boottypes - 2017 lange boottypes 

2016 korte boottypes - 2016 lange boottypes 

2015 korte boottypes - 2015 lange boottypes 

2014 korte boottypes - 2014 lange boottypes 

2013 korte boottypes - 2013 lange boottypes 

2012 korte boottypes - 2012 lange boottypes 

2011 korte boottypes

2010 korte boottypes - 2010 lange boottypes

2019indoorkampioenen

kampioenenindoor2018

goudindoor2017 

goudindoor2016 

indoorbanner2015

indoorbanner

Facebook

Contact

Gwenda Stevens - Voorzitter
Eeuwfeestlaan 62
9840 De Pinte

T. +32 497 73 49 78
M. Gwenda Stevens

Verantwoordelijke website

Etienne Goormachtigh

M. Etienne Goormachtigh