Recent nieuws

BELGEN IN HET BUITENLAND!

7 - 11/8 WK junior - Tokyo (JAP)

2019Tokyo

2019WRJChamps Klik op de hoofding voor de finaleresultaten.

 Klik op het logo hiernaast voor de samenvatting van alle uitslagen 

Geselecteerd:

1XJMJM1X Tristan Vandenbussche (klik op zijn foto voor zijn uitslagen tot nu)

 7/8 - H1: 1.BEL 7.06.75; 2.SUI 7.12.79; 3.POR; 4.TPE; 5.PAN (1-2 > S A/B; 3-5 > R)

 10/8 - S A/B: 1.BUL 7.02.70; 2.BEL 7.04.52; 3.POL; 4.CYP; 5.POR; 6.NED

 11/8 - F A: 1.BLR 7.15.98; 2.BEL 7.18.92; 3.SUI; 4.ITA; 5.BUL; 6.POL

Tristan haalt zilver! Bravo!!!

  

2 JMJM2- Florian Chalmet-Henri Steyaert (klik op hun foto voor hun uitslagen tot nu)

 7/8 - H3: 1.ITA 6.47.52; 2.BEL 6.49.40; 3.CRO; 4.SUI; 5.GBR (1-3 > S A/B; 4-5 > R)

 10/8 - S A/B1: 1.ROU 6.40.99; 2.FRA; 3.BEL 6.49.76; 4.SUI; 5.RSA; 6.MEX

 11/8 - F A: 1.ROU 6.56.79; 2.ITA; 3.GER; 4.CRO; 5.FRA; 6.BEL 7.18.22

Florian en Henri eindigen 6° in de A-finale! Goed gedaan!  

2XJWJW2X Caitlin Govaert-Jeanne Lenom (klik op hun foto voor hun uitslagen tot nu)

 7/8 - H3: 1.BEL 7.19.67; 2.USA 7.23.70; 3.RSA; 4.DEN; 5.NOR (1 > S A/B; 2-5 R)

 10/8 - S A/B: 1.NED 7.06.94; 2.LTU; 3.IRL; 4.ITA; 5.BEL 7.16.36; 6.RUS

 11/8 - F B: 1.ITA 7.33.27; 2.BEL 7.37.19; 3.USA; 4.GBR; 5.RSA; 6.RUS

 Caitlin en Jeanne eindigen 2° in de B-finale = 8° in totaal!

 

 

 

2 - 4/8 Coupe de la Jeunesse - Corgeno (ITA)

cropped header

corgenologo

 Klik op de hoofding voor de finaleresultaten over de 3 dagen..

 Klik op het logo hiernaast voor de uitslagen tot nu.

 

Geselecteerd:

1XJMJM1X Florian Bailly (klik op zijn foto voor zijn uitslagen)

 3/8 > heat: 5° in 7.41.02; finale B: 5° in 8.01.03 > = 11°

 4/8 > heat: 5° in 7.40.71; finale B: 2° in 7.29.10 > = 8°

 

 

 2XJMJM2X Nathan Antonissen-Flavio Decoster (klik op hun foto voor hun uitslagen)

 3/8 > heat: 2° in 6.48.69; finale A: 6° in 7.11.89 > = 6°

 4/8 > heat: 2° in 6.46.42; finale A: 4° in 6.47.60 > = 4°

 

 

1XJWJW1X Astrid Van Roy (klik op haar foto voor haar uitslagen)

 3/8 > heat: 1° in 8.16.38; finale A: 5° in 8.39.93 > = 5°

 4/8 > heat: 2° in 8.21.19; finale A: 6° in 8.25.28 > = 6°

 

 

2XJWJW2X Emma Gabriel-Eloise Joris (klik op hun foto voor hun uitslagen)

 3/8 > heat: 3° in 7.43.44; finale B: 2° in 8.09.36 > = 8°

 4/8 > heat: 3° in 7.39.10; finale B: 1° in 7.47.56 > = 7°

 

 

 Hieronder: Paul Mosser-Johan De Wispelaere-Piet Graus-Thijs Nieuwenhuyse (begeleiders) /Florian-Nathan-Flavio-Astrid-Eloise-Emmaselectie beg

 

24-28/7 WK u23 Sarasota-Bradenton (USA)

2019Sarasota

Klik op de hoofding voor de finale-uitslagen2019WRU23Champ

Klik op het logo hiernaast voor de samenvatting van alle uitslagen 

 

 

Geselecteerd: 2XBML Tibo Vyvey(KRB)-Marlon Colpaert(KRNSO)tibo marlon

  25/7 - 14u40 (Belgische tijd) - H2: 1.BEL 6.27.56; 2.NZL 6.36.90; 3. URU; 4.HKG (1-3 > S A/B; 4 > R)

27/7 S A/B - 15u25: 1.SUI 6.26.75; 2.ESP 6.28.94, 3.BEL 6.31.79, 4.AUS; 5.POR; 6.URU (1-3 > FA;4-6 > FB)

28/7 F A - 17u20: 1.GER 6.22.98; 2.ITA 6.24.98; 4.SUI 6.27.30; 4.ESP 6.29.68; 5.BEL 6.32.27; 6.GRE

 Marlon en Tibo eindigen 5de! 

 

 

12-14/07/2019 - Worldcup III Rotterdam (NED)

wrc2019 3

Geselecteerd: Tim Brys (KRCG)-Niels Van Zandweghe (BTR) in 2XLM; Louis Toussaint (RCNSM) in PR1M1X. Klik op hoofding voor de finaleresultaten en  de uitslagen dag 1+2+3.

LT

 Louis Toussaint (RCNSM) in PR1M1X (klik op zijn foto voor zijn resultaten)

12/7 - H2 - 14h38: 1.UKR 10.14.95; 2.POL; 3.ISR; 4.BEL 11.33.95 (1 > F A; 2-4 > R) Louis roeit morgen de herkansing.

13/7 - R4 - 10h20: 1.LTU 10.49.14; 2.POL; 3.ISR; 4.BEL 11.07.12; 5.HUN; 6.GER ( 1-4 > F A; 5-6>FB)

14/7 - FA - 10h51: 1.UKR 10.32.16; 2.BRA; 3.LTU; 4.ISR; 5.POL; 6.BEL 11.24.12

 Louis eindigt 6de.  

 

timnielsboic

 Tim Brys (KRCG)-Niels Van Zandweghe (BTR) in 2XLM (klik op hun foto voor hun resultaten)

 12/7 - 17u55 (time trial systeem wegens weersomstandigheden: 1.NOR 6.51.13; 2.BEL 6.52.09; 3.SLO; 4.GER2; 5.HKG2 (1 > S A/B; 2-5 > R) 

13/7 - 12h25 S A/B2: 1.NOR 6.40.92; 2.NZL; 3.BEL 6.44.98; 4.CHN; 5.GBR2; 6.POR1 (1-3 F A; 4-6 F B)

14/7 - FA - 13h03: 1.GER 7.01.59; 2.IRL; 3.NOR; 4.BEL 7.05.33; 5.NZL; 6.AUS 

 Tim en Niels eindigen 4de.

 

 

 

3-7/07/2019 - Henley Royal Regatta (GBR)

hrr

 henleyM8b

 Frederick Tison (GRS) roeide tijdens de Henley Royal Regatta in 8+M, in mixte met East India Club.

 In de reeksen werden zij geklopt door Leander Club met anderhalve lengte en zijn zo uitgeschakeld.

 

  

21-23/06/2019 - Henley Womens Regatta (GBR)

henley

 

 Eveline Peleman (KRSG) behaalde een knappe tweede plaats tijdens de Henley Women Regatta in 1XLW, na L. Macro van Bath Univ, die won in 5.48.6

 

 

21-23/06/2019 - Worldcup II Poznan (POL)

wrc2019 2

klik op de hoofding voor de finaleresultaten.

louis rcnsm

 Geselecteerd: Louis Toussaint (RCNSM) in PR1M1X (klik op zijn foto voor zijn uitslagen).               

21/6 - H1: 1.GBR2 9.48.79; 2.BLR; 3.LTU; 4.BEL 11.06.28; 5.ITA2 (1-3>S A/B; 4..>R)

21/6 - R: 1.BEL 10.52.68; 2.HUN 11.03.50; 3.NGR; 4.ITA2 (Louis naar S A/B)

22/6 - S A/B: 1.UKR 10.57.16; 2.LTU; 3.FRA; 4.BLR; 5.POL; 6.BEL 12.05.77

23/6 - F B: 1.POL 11.26.21; 2.GER; 3.BLR; 4.BEL 12.01.65; 5.HUN; 6.NGR

                                                                                                                                                    

31/05-2/06/2019 - Europees kampioenschap Senior - Luzern

titel

 Werden hiervoor geselecteerd: 1X M Pierre De Loof en 2X LM Tim Brys-Niels Van Zandweghe. Klik op hoofding voor de finaleuitslagen + alle uitslagen.

PDL

 1X M Pierre De Loof (klik op zijn foto voor zijn uitslagen tot nu) 

 31/5 - H4: 1.GER 6.48.71; 2.SUI; 3.BEL 6.59.02; 4.TUR; 5.SRB (1-4>Q; 5>R)

 1/6 - Q3: 1.CZE 6.59.22; 2.NOR; 3.ROU; 4.BEL 7.01.10; 5.AZE; 6.ESP (1-3>S A/B; 4-6> S C/D)          

 1/6 - S C/D: 1.LTU 7.00.31; 2.POL; 3.BEL 7.07.03; 4.SRB; 5.HUN; 6.MON

 2/6 - F C: 1.POL 7.00.14; 2.AZE; 3.ISR; 4.LTU; 5.ITA; 6.BEL 7.11.41

timnielsboic 2X LM Tim Brys-Niels Van Zandweghe (klik op hun foto voor hun uitslagen tot nu)

 31/5 - H1: 1.GER 6.16.70; 2.BEL 6.19.50; 3.SVK; 4.POL; 5.FRA; 6.MKD (1-2>S A/B; 3-6>R)

 1/6 - S AB2: 1.ITA 6.17.28; 2.BEL 6.18.06; 3.DEN; 4.POL; 5.GBR; 6.AUT (1-3> F A; 4-6> F B)          

 2/6 - F A: 1.GER 6.12.58; 2.ITA; 3.BEL 6.15.51; 4.ESP; 5.IRL; 6.DEN

 

 

18-19/05/2019 - Europees kampioenschap Junior - Essen

2019jun

Met een klik op de hoofding krijg je de finaleresultaten.

Volgende ploegen werden geselecteerd: 

  • 1XJMrace 1X JM: Tristan Vandenbussche (klik op zijn foto voor zijn resultaten)
  •  H1 (18/5): BEL 7.05.75 - SUI 7.08.06 - CYP - MDA - LAT - FIN
  •  19/5 S A/B: BEL 7.09.90 - BUL 7.10.38 - POL - ROU - ITA - CYP
  •  19/5 F A: BEL 6.56.60 - BLR 6.57.52 - SUI - BUL - POL - GER

 Tristan is Europees kampioen!!! Proficiat!!!

 

 

  • 2XJWrace2X JW: Caitlin Govaert - Jeanne Lenom (klik op hun foto voor hun resultaten)
  • H1 (18/5): BEL 7.09.81 - CZE 7.11.68 - BLR - POL - ESP - DEN
  • 19/5 S A/B: BEL 7.20.27 - GER 7.21.09 - GRE - ROU - SLO - HUN
  • 19/5 F A: LTU 7.07.41 - ITA - GER - BEL 7.14.89 - BLR - GRE

  Caitlin en Jeanne eindigen 4de!!! Proficiat!!!  

 

 

  • 2 JMrace2- JM: Florian Chalmet - Henri Steyaert (klik op hun foto voor hun resultaten)
  •  H2 (18/5): ITA 6.58.74 - DEN - BEL 7.04.44 - CZE - HUN - GRE
  •  R1  (18/5): SUI 6.53.39 - BEL 6.54.98 - ROU - HUN - EST
  • 19/5 F A: GER 6.43.56 - DEN - ITA - SUI - BEL 6.51.63 - GRE

 Florian en Henri eindigen 5de!!! Proficiat!!!

 

1XJMpod

Tristan op het podium! (Foto's: Piet Chalmet, waarvoor dank)

Italy gaviratetitel

gavirate

 

 

 Gelijktijdig met de EK nam Louis Toussaint (RCNSM Wépion) deel aan de pararowing regatta van  Gavirate. Louis plaatste zich beide dagen voor de A finale. Op zaterdag, eindigde hij 6e en op zondag 8e. Een goede eerste internationale ontmoeting met de aanwezigheid van drie finalisten van het laatste wereldkampioenschap.  Klik op afbeelding links voor zijn resultaten.

 

 

10-12/05/2019 - Worldcup I Plovdiv (BUL)

wrc2019 1

Hiervoor werden geselecteerd: 2XLM Tim Brys-Niels Van Zandweghe en 1XM Pierre De Loof, met een klik op de hoofding zie je de beknopte uitslagen

 

timenniels

 2X LM Tim Brys-Niels Van Zandweghe (klik op hun foto voor hun uitslagen)

 10/5: H1 (11u00) - BEL 6.13.22 - CHN1 6.17.44 - AUT - CHN2 - JAP (BEL naar Finale A op 12/5 om 10u30!)

 12/5: FA (10u30) - BEL 6.40.40 - POL 6.42.99 - POR - AUT - CHN1 - ESP

 

 

 

pierre

 1X M Pierre De Loof (klik op zijn foto voor zijn uitslagen)

 10/5: H3 (10u36) - BEL 6.49.52 -  AZE 6.52.24 - MEX - JPN1 (BEL naar S A/B op 11/5 om 10u06 of 10u14)

 11/5: S A/B1 (9u34) - FIN1 6.53.57 - BLR - BEL 6.57.40 - JPN1 - MEX - JPN2 (BEL naar F A op 12/5 om 12u24)

 12/5 FA (12u24) - CRO 7.26.90 - BLR - FIN1 - BEL 7.40.45 - AZE - BUL

 

 

11-12/05/2019 - Internationale Wedauregatta - Duisburg

 Banner IWedauR

Hiervoor werden geselecteerd: 1XM: Ruben Claeys, Tom De Borger, Gaston Mercier, 1XLM: Calvin Govaert; 2XLM: Marlon Colpaert-Tibo Vyvey en 2XM: Tom De Borger-Gaston Mercier. Klik op de hoofding voor tijdschema en deelnemende ploegen.

rubencla

 

 

1X M + 1XMu23: Ruben Claeys (klik op zijn foto voor zijn uitslagen)

 

  

tom

 

 

1XMu23 en 2XM: Tom De Borger (klik op zijn foto voor zijn uitslagen)

 

  

gaston

 

 

1XMu23 en 2XM: Gaston Mercier (klik op zijn foto voor zijn uitslagen)

 

  

calvin

 

 

 1X LM: Calvin Govaert (klik op zijn foto voor zijn uitslagen)

  

tibo

 marlon

 

 2X LM: Marlon Colpaert - Tibo Vyvey (klik op hun foto voor hun uitslagen)

 

 

tom

 gaston

 2X M: Tom De Borger - Gaston Mercier (klik op hun foto voor hun uitslagen)

 

 

 

 

 piedilucotitel

Klik op de titel voor de uitslagen tot nu. Voor bovenstaande internationale regatta selecteerde de federale sporttechnische commissie volgende roeiers, op basis van de time trials: klik op de foto's voor de volledige uitslagen van de Belgen.

pierre

 1X M: Pierre De Loof (zaterdag 37 dlnrs; zondag 26)

 12/4 heat: 1.SUI3: 7.07.99; 2.BEL: 7.08.96; 3.LTU; 4.UKR1; 5.UKR6; 6.UZB; 7.MAR.

 12/4 semifinal: 1.LTU:7.16.73; 2.SUI; 3.FIN; 4.SRB; 5.TUR; 6.UKR3; 7.BEL: 7.34.18; 8.GRE

 13/4 final B: 1.ISR:7.25.22; 2.BEL:7.27.24; 3.GRE; 4.EGY; 5.UKR3; 6.RSA; 7.UKR1; 8.TUR

 13/4 heat: 1.LTU: 7.08.33; 2.ISR; 3.FIN; 4.BEL 7.15.24; 5.ITA3; 6.UKR; 7.LBA

14/4 semifinal: 1.FIN: 7.16.94; 2.SUI; 3.ITA; 4.LTU; 5.BEL 7.22.85; 6.TUN; 7.RSA; 8.MON

14/4 final B: 1.ISR:7.23.23; 2.UKR3; 3.BEL: 7.28.16; 4.MON; 5.RSA; 6.TUN; 7.HUN

tristan

 1X JM: Tristan Vandenbussche (zaterdag 20 dlnrs; zondag 13)

 12/4 heat: 1.ITA: 7.20.78; 2.BEL: 7.27.31; 3.UZB; 4.LTU4; 5.POR2; 6.TUN2; 7.CIV.

 13/4 final A: 1.ITA 7.28.34; 2.BEL: 7.28.60; 3.POR; 4.UZB; 5.GRE; 6.ITASOC3; 7.TUN; 8.LTU3

 13/4 heat: 1.BEL: 7.39.26; 2.UZB: 7.47.56; 3.TUN; 4.MAR; 5.ITASOC; 6.ZIM

 14/4 final A: 1.ITA: 7.22.42; 2.BEL: 7.26.83; 3.UZB; 4.TUN; 5.TUN2; 6.UZB2; 7.EGY; 8.GRE

 

podiumtristanTristan zaterdag op het podium als 2de

timenniels

 2XLM: Tim Brys-Niels Van Zandweghe (zaterdag 17 dlnrs; zondag 14)

 12/4 heat: 1.ITA: 6.28.69; 2.BEL: 6.29.55; 3.IRL; 4.POR; 5.ITA SOC; 6.GRE; 7.TUR2; 8.RUS.

 13/4 final A: 1.ITA: 6.35.48; 2.BEL: 6.36.15; 3.IRL; 4.POR; 5.ITA2; 6.GRE2; 7.ITASOC; 8.TUR

 13/4 heat: 1.BEL: 6.39.42; 2.UKR 6.40.74; 3.TUR3; 4.ITA2; 5.GRE2; 6.TUR; 7.ITASOC2; 8.UZB

 14/4 final A: 1.ITA: 6.38.13; 2.BEL: 6.41.73; 3.POR; 4.IRL; 5.UKR; 6.ITASOC; 7.ITA2; 8.TUR3

timennielspod

 Tim & Niels zaterdag op het podium als 2de

 

België heeft een wereldkampioen indoor!!!

 2019indoor

Ward Lemmelijn van de PXL Hogeschool, Europees kampioen indoor u23, werd in Long Beach nu ook wereldkampioen indoor u23 in 5.50.3, voor de Canadees Charles Alexander (5.51.1) en de Amerikaan Cole Guild (6.03.7). Met een klik op de hoofding ziet men de volledige uitslag u23. Met zijn tijd zou Ward in de open klasse 6de geëindigd zijn! Proficiat!!!

 

EK2019

2019indoorkort Klik op bovenstaand logo voor meer informatie over de EK Indoor in Kopenhagen (DEN)

 Klik op nevenstaand logo voor de deelnemerslijst, waaronder volgende aan België gerelateerde deelnemers: Cardihome Feat Stive (Bel): Steven Van Roey (BEL) MM30+ 2000m race 150 - 8°(op9) in 6.55.5; Royal Club Nautique de Tournai: Matthieu Rigaux (BEL) Msprint 200m race 610 - 10° (op 31) in 32.3; PXL: Ward Lemmelijn Mu23 2000m race 404 - 1° (op 21) in 5.51.7 (nieuw Belgisch record) en Europees Kampioen Indoor u23!!! Proficiat!!!

Klik op het jaartal voor de prestaties van de Belgen in dat jaar!

overzicht2018

Facebook

Contact

Gwenda Stevens - Voorzitter
Eeuwfeestlaan 62
9840 De Pinte

T. +32 497 73 49 78
M. Gwenda Stevens

Verantwoordelijke website

Etienne Goormachtigh

M. Etienne Goormachtigh