Recent nieuws

BELGEN IN HET BUITENLAND!

31/05-2/06/2019 - Europees kampioenschap Senior - Luzern

titel

 Werden hiervoor geselecteerd: 1X M Pierre De Loof en 2X LM Tim Brys-Niels Van Zandweghe. Klik op hoofding voor de finaleuitslagen + alle uitslagen.

PDL

 1X M Pierre De Loof (klik op zijn foto voor zijn uitslagen tot nu) 

 31/5 - H4: 1.GER 6.48.71; 2.SUI; 3.BEL 6.59.02; 4.TUR; 5.SRB (1-4>Q; 5>R)

 1/6 - Q3: 1.CZE 6.59.22; 2.NOR; 3.ROU; 4.BEL 7.01.10; 5.AZE; 6.ESP (1-3>S A/B; 4-6> S C/D)          

 1/6 - S C/D: 1.LTU 7.00.31; 2.POL; 3.BEL 7.07.03; 4.SRB; 5.HUN; 6.MON

 2/6 - F C: 1.POL 7.00.14; 2.AZE; 3.ISR; 4.LTU; 5.ITA; 6.BEL 7.11.41

timnielsboic 2X LM Tim Brys-Niels Van Zandweghe (klik op hun foto voor hun uitslagen tot nu)

 31/5 - H1: 1.GER 6.16.70; 2.BEL 6.19.50; 3.SVK; 4.POL; 5.FRA; 6.MKD (1-2>S A/B; 3-6>R)

 1/6 - S AB2: 1.ITA 6.17.28; 2.BEL 6.18.06; 3.DEN; 4.POL; 5.GBR; 6.AUT (1-3> F A; 4-6> F B)          

 2/6 - F A: 1.GER 6.12.58; 2.ITA; 3.BEL 6.15.51; 4.ESP; 5.IRL; 6.DEN

 

 

18-19/05/2019 - Europees kampioenschap Junior - Essen

2019jun

Met een klik op de hoofding krijg je de finaleresultaten.

Volgende ploegen werden geselecteerd: 

  • 1XJMrace 1X JM: Tristan Vandenbussche (klik op zijn foto voor zijn resultaten)
  •  H1 (18/5): BEL 7.05.75 - SUI 7.08.06 - CYP - MDA - LAT - FIN
  •  19/5 S A/B: BEL 7.09.90 - BUL 7.10.38 - POL - ROU - ITA - CYP
  •  19/5 F A: BEL 6.56.60 - BLR 6.57.52 - SUI - BUL - POL - GER

 Tristan is Europees kampioen!!! Proficiat!!!

 

 

  • 2XJWrace2X JW: Caitlin Govaert - Jeanne Lenom (klik op hun foto voor hun resultaten)
  • H1 (18/5): BEL 7.09.81 - CZE 7.11.68 - BLR - POL - ESP - DEN
  • 19/5 S A/B: BEL 7.20.27 - GER 7.21.09 - GRE - ROU - SLO - HUN
  • 19/5 F A: LTU 7.07.41 - ITA - GER - BEL 7.14.89 - BLR - GRE

  Caitlin en Jeanne eindigen 4de!!! Proficiat!!!  

 

 

  • 2 JMrace2- JM: Florian Chalmet - Henri Steyaert (klik op hun foto voor hun resultaten)
  •  H2 (18/5): ITA 6.58.74 - DEN - BEL 7.04.44 - CZE - HUN - GRE
  •  R1  (18/5): SUI 6.53.39 - BEL 6.54.98 - ROU - HUN - EST
  • 19/5 F A: GER 6.43.56 - DEN - ITA - SUI - BEL 6.51.63 - GRE

 Florian en Henri eindigen 5de!!! Proficiat!!!

 

1XJMpod

Tristan op het podium! (Foto's: Piet Chalmet, waarvoor dank)

Italy gaviratetitel

gavirate

 

 

 Gelijktijdig met de EK nam Louis Toussaint (RCNSM Wépion) deel aan de pararowing regatta van  Gavirate. Louis plaatste zich beide dagen voor de A finale. Op zaterdag, eindigde hij 6e en op zondag 8e. Een goede eerste internationale ontmoeting met de aanwezigheid van drie finalisten van het laatste wereldkampioenschap.  Klik op afbeelding links voor zijn resultaten.

 

 

10-12/05/2019 - Worldcup I Plovdiv (BUL)

wrc2019 1

Hiervoor werden geselecteerd: 2XLM Tim Brys-Niels Van Zandweghe en 1XM Pierre De Loof, met een klik op de hoofding zie je de beknopte uitslagen

 

timenniels

 2X LM Tim Brys-Niels Van Zandweghe (klik op hun foto voor hun uitslagen)

 10/5: H1 (11u00) - BEL 6.13.22 - CHN1 6.17.44 - AUT - CHN2 - JAP (BEL naar Finale A op 12/5 om 10u30!)

 12/5: FA (10u30) - BEL 6.40.40 - POL 6.42.99 - POR - AUT - CHN1 - ESP

 

 

 

pierre

 1X M Pierre De Loof (klik op zijn foto voor zijn uitslagen)

 10/5: H3 (10u36) - BEL 6.49.52 -  AZE 6.52.24 - MEX - JPN1 (BEL naar S A/B op 11/5 om 10u06 of 10u14)

 11/5: S A/B1 (9u34) - FIN1 6.53.57 - BLR - BEL 6.57.40 - JPN1 - MEX - JPN2 (BEL naar F A op 12/5 om 12u24)

 12/5 FA (12u24) - CRO 7.26.90 - BLR - FIN1 - BEL 7.40.45 - AZE - BUL

 

 

11-12/05/2019 - Internationale Wedauregatta - Duisburg

 Banner IWedauR

Hiervoor werden geselecteerd: 1XM: Ruben Claeys, Tom De Borger, Gaston Mercier, 1XLM: Calvin Govaert; 2XLM: Marlon Colpaert-Tibo Vyvey en 2XM: Tom De Borger-Gaston Mercier. Klik op de hoofding voor tijdschema en deelnemende ploegen.

rubencla

 

 

1X M + 1XMu23: Ruben Claeys (klik op zijn foto voor zijn uitslagen)

 

  

tom

 

 

1XMu23 en 2XM: Tom De Borger (klik op zijn foto voor zijn uitslagen)

 

  

gaston

 

 

1XMu23 en 2XM: Gaston Mercier (klik op zijn foto voor zijn uitslagen)

 

  

calvin

 

 

 1X LM: Calvin Govaert (klik op zijn foto voor zijn uitslagen)

  

tibo

 marlon

 

 2X LM: Marlon Colpaert - Tibo Vyvey (klik op hun foto voor hun uitslagen)

 

 

tom

 gaston

 2X M: Tom De Borger - Gaston Mercier (klik op hun foto voor hun uitslagen)

 

 

 

 

 piedilucotitel

Klik op de titel voor de uitslagen tot nu. Voor bovenstaande internationale regatta selecteerde de federale sporttechnische commissie volgende roeiers, op basis van de time trials: klik op de foto's voor de volledige uitslagen van de Belgen.

pierre

 1X M: Pierre De Loof (zaterdag 37 dlnrs; zondag 26)

 12/4 heat: 1.SUI3: 7.07.99; 2.BEL: 7.08.96; 3.LTU; 4.UKR1; 5.UKR6; 6.UZB; 7.MAR.

 12/4 semifinal: 1.LTU:7.16.73; 2.SUI; 3.FIN; 4.SRB; 5.TUR; 6.UKR3; 7.BEL: 7.34.18; 8.GRE

 13/4 final B: 1.ISR:7.25.22; 2.BEL:7.27.24; 3.GRE; 4.EGY; 5.UKR3; 6.RSA; 7.UKR1; 8.TUR

 13/4 heat: 1.LTU: 7.08.33; 2.ISR; 3.FIN; 4.BEL 7.15.24; 5.ITA3; 6.UKR; 7.LBA

14/4 semifinal: 1.FIN: 7.16.94; 2.SUI; 3.ITA; 4.LTU; 5.BEL 7.22.85; 6.TUN; 7.RSA; 8.MON

14/4 final B: 1.ISR:7.23.23; 2.UKR3; 3.BEL: 7.28.16; 4.MON; 5.RSA; 6.TUN; 7.HUN

tristan

 1X JM: Tristan Vandenbussche (zaterdag 20 dlnrs; zondag 13)

 12/4 heat: 1.ITA: 7.20.78; 2.BEL: 7.27.31; 3.UZB; 4.LTU4; 5.POR2; 6.TUN2; 7.CIV.

 13/4 final A: 1.ITA 7.28.34; 2.BEL: 7.28.60; 3.POR; 4.UZB; 5.GRE; 6.ITASOC3; 7.TUN; 8.LTU3

 13/4 heat: 1.BEL: 7.39.26; 2.UZB: 7.47.56; 3.TUN; 4.MAR; 5.ITASOC; 6.ZIM

 14/4 final A: 1.ITA: 7.22.42; 2.BEL: 7.26.83; 3.UZB; 4.TUN; 5.TUN2; 6.UZB2; 7.EGY; 8.GRE

 

podiumtristanTristan zaterdag op het podium als 2de

timenniels

 2XLM: Tim Brys-Niels Van Zandweghe (zaterdag 17 dlnrs; zondag 14)

 12/4 heat: 1.ITA: 6.28.69; 2.BEL: 6.29.55; 3.IRL; 4.POR; 5.ITA SOC; 6.GRE; 7.TUR2; 8.RUS.

 13/4 final A: 1.ITA: 6.35.48; 2.BEL: 6.36.15; 3.IRL; 4.POR; 5.ITA2; 6.GRE2; 7.ITASOC; 8.TUR

 13/4 heat: 1.BEL: 6.39.42; 2.UKR 6.40.74; 3.TUR3; 4.ITA2; 5.GRE2; 6.TUR; 7.ITASOC2; 8.UZB

 14/4 final A: 1.ITA: 6.38.13; 2.BEL: 6.41.73; 3.POR; 4.IRL; 5.UKR; 6.ITASOC; 7.ITA2; 8.TUR3

timennielspod

 Tim & Niels zaterdag op het podium als 2de

 

België heeft een wereldkampioen indoor!!!

 2019indoor

Ward Lemmelijn van de PXL Hogeschool, Europees kampioen indoor u23, werd in Long Beach nu ook wereldkampioen indoor u23 in 5.50.3, voor de Canadees Charles Alexander (5.51.1) en de Amerikaan Cole Guild (6.03.7). Met een klik op de hoofding ziet men de volledige uitslag u23. Met zijn tijd zou Ward in de open klasse 6de geëindigd zijn! Proficiat!!!

 

EK2019

2019indoorkort Klik op bovenstaand logo voor meer informatie over de EK Indoor in Kopenhagen (DEN)

 Klik op nevenstaand logo voor de deelnemerslijst, waaronder volgende aan België gerelateerde deelnemers: Cardihome Feat Stive (Bel): Steven Van Roey (BEL) MM30+ 2000m race 150 - 8°(op9) in 6.55.5; Royal Club Nautique de Tournai: Matthieu Rigaux (BEL) Msprint 200m race 610 - 10° (op 31) in 32.3; PXL: Ward Lemmelijn Mu23 2000m race 404 - 1° (op 21) in 5.51.7 (nieuw Belgisch record) en Europees Kampioen Indoor u23!!! Proficiat!!!

Klik op het jaartal voor de prestaties van de Belgen in dat jaar!

overzicht2018

Facebook

Contact

Gwenda Stevens - Voorzitter
Eeuwfeestlaan 62
9840 De Pinte

T. +32 497 73 49 78
M. Gwenda Stevens

Verantwoordelijke website

Etienne Goormachtigh

M. Etienne Goormachtigh