Juniors

Juniors

SELECTIEPROCEDURE JUNIOR

7 - 11/8 WK junior - Tokyo (JAP)

2019Tokyo

2019WRJChamps Klik op de hoofding voor de finaleresultaten.

 Klik op het logo hiernaast voor de samenvatting van alle uitslagen 

Geselecteerd:

1XJMJM1X Tristan Vandenbussche (klik op zijn foto voor zijn uitslagen tot nu)

 7/8 - H1: 1.BEL 7.06.75; 2.SUI 7.12.79; 3.POR; 4.TPE; 5.PAN (1-2 > S A/B; 3-5 > R)

 10/8 - S A/B: 1.BUL 7.02.70; 2.BEL 7.04.52; 3.POL; 4.CYP; 5.POR; 6.NED

 11/8 - F A: 1.BLR 7.15.98; 2.BEL 7.18.92; 3.SUI; 4.ITA; 5.BUL; 6.POL

Tristan haalt zilver! Bravo!!!

  

2 JMJM2- Florian Chalmet-Henri Steyaert (klik op hun foto voor hun uitslagen tot nu)

 7/8 - H3: 1.ITA 6.47.52; 2.BEL 6.49.40; 3.CRO; 4.SUI; 5.GBR (1-3 > S A/B; 4-5 > R)

 10/8 - S A/B1: 1.ROU 6.40.99; 2.FRA; 3.BEL 6.49.76; 4.SUI; 5.RSA; 6.MEX

 11/8 - F A: 1.ROU 6.56.79; 2.ITA; 3.GER; 4.CRO; 5.FRA; 6.BEL 7.18.22

Florian en Henri eindigen 6° in de A-finale! Goed gedaan!  

2XJWJW2X Caitlin Govaert-Jeanne Lenom (klik op hun foto voor hun uitslagen tot nu)

 7/8 - H3: 1.BEL 7.19.67; 2.USA 7.23.70; 3.RSA; 4.DEN; 5.NOR (1 > S A/B; 2-5 R)

 10/8 - S A/B: 1.NED 7.06.94; 2.LTU; 3.IRL; 4.ITA; 5.BEL 7.16.36; 6.RUS

 11/8 - F B: 1.ITA 7.33.27; 2.BEL 7.37.19; 3.USA; 4.GBR; 5.RSA; 6.RUS

 Caitlin en Jeanne eindigen 2° in de B-finale = 8° in totaal!

 

 Naast Dominique Basset zijn de begeleiders Hannes Obreno (1XJM), Olivier Olbregts (2XJW), Evelien Ameel (2-JM), kinesiste: Mailis Olbregts

podiumtristan

Podium 1XJM: Tristan Vandenbussche (2°) - Ivan Brynza (BLR - 1°) - Tim Roth (SUI - 3°) Foto = FISA Igor Meyer

 

2 - 4/8 Coupe de la Jeunesse - Corgeno (ITA)

cropped header

corgenologo

 Klik op de hoofding voor de finaleresultaten over de 3 dagen..

 Klik op het logo hiernaast voor de uitslagen.

 Het totaalklassement werd gewonnen door Italië met 297ptn.

Geselecteerd:

1XJMJM1X Florian Bailly (klik op zijn foto voor zijn uitslagen)

 3/8 > heat: 5° in 7.41.02; finale B: 5° in 8.01.03 > = 11°

 4/8 > heat: 5° in 7.40.71; finale B: 2° in 7.29.10 > = 8°

 

 

 2XJMJM2X Nathan Antonissen-Flavio Decoster (klik op hun foto voor hun uitslagen)

 3/8 > heat: 2° in 6.48.69; finale A: 6° in 7.11.89 > = 6°

 4/8 > heat: 2° in 6.46.42; finale A: 4° in 6.47.60 > = 4°

 

 

1XJWJW1X Astrid Van Roy (klik op haar foto voor haar uitslagen)

 3/8 > heat: 1° in 8.16.38; finale A: 5° in 8.39.93 > = 5°

 4/8 > heat: 2° in 8.21.19; finale A: 6° in 8.25.28 > = 6°

 

 

2XJWJW2X Emma Gabriel-Eloise Joris (klik op hun foto voor hun uitslagen)

 3/8 > heat: 3° in 7.43.44; finale B: 2° in 8.09.36 > = 8°

 4/8 > heat: 3° in 7.39.10; finale B: 1° in 7.47.56 > = 7°

 

 

 Hieronder: Paul Mosser-Johan De Wispelaere-Piet Graus-Thijs Nieuwenhuyse (begeleiders) /Florian-Nathan-Flavio-Astrid-Eloise-Emma.  Klik op de foto voor een fotoreeks getrokken door Koen Antonissen.

selectie beg

classification2019

Komende organisaties Coupe de la Jeunesse:

2020 > Ottensheim - Linz - Oostenrijk 

2021 > Castrelo de Mino - Spagne

 

 

18-19/05/2019 - Europees kampioenschap Junior - Essen

2019jun

Met een klik op de hoofding krijg je de finaleresultaten.

Volgende ploegen werden geselecteerd: 

  • 1XJMrace 1X JM: Tristan Vandenbussche (klik op zijn foto voor zijn resultaten)
  •  H1 (18/5): BEL 7.05.75 - SUI 7.08.06 - CYP - MDA - LAT - FIN
  •  19/5 S A/B: BEL 7.09.90 - BUL 7.10.38 - POL - ROU - ITA - CYP
  •  19/5 F A: BEL 6.56.60 - BLR 6.57.52 - SUI - BUL - POL - GER

 Tristan is Europees kampioen!!! Proficiat!!!

 

 

  • 2XJWrace2X JW: Caitlin Govaert - Jeanne Lenom (klik op hun foto voor hun resultaten)
  • H1 (18/5): BEL 7.09.81 - CZE 7.11.68 - BLR - POL - ESP - DEN
  • 19/5 S A/B: BEL 7.20.27 - GER 7.21.09 - GRE - ROU - SLO - HUN
  • 19/5 F A: LTU 7.07.41 - ITA - GER - BEL 7.14.89 - BLR - GRE

  Caitlin en Jeanne eindigen 4de!!! Proficiat!!!  

 

 

  • 2 JMrace2- JM: Florian Chalmet - Henri Steyaert (klik op hun foto voor hun resultaten)
  •  H2 (18/5): ITA 6.58.74 - DEN - BEL 7.04.44 - CZE - HUN - GRE
  •  R1  (18/5): SUI 6.53.39 - BEL 6.54.98 - ROU - HUN - EST
  • 19/5 F A: GER 6.43.56 - DEN - ITA - SUI - BEL 6.51.63 - GRE

 Florian en Henri eindigen 5de!!! Proficiat!!!

 

1XJMpod

Tristan op het podium! (Foto's: Piet Chalmet, waarvoor dank)

 

 

piedilucotitel

 

Klik op de titel voor de uitslagen. Voor deze internationale regatta selecteerde de federale sporttechnische commissie volgende roeiers, op basis van de time trials: klik op de foto's voor de volledige uitslagen van de Belgen.

 

tristan

 1X JM: Tristan Vandenbussche (zaterdag 20 dlnrs; zondag 13)

 12/4 heat: 1.ITA: 7.20.78; 2.BEL: 7.27.31; 3.UZB; 4.LTU4; 5.POR2; 6.TUN2; 7.CIV.

 13/4 final A: 1.ITA 7.28.34; 2.BEL: 7.28.60; 3.POR; 4.UZB; 5.GRE; 6.ITASOC3; 7.TUN; 8.LTU3

 13/4 heat: 1.BEL: 7.39.26; 2.UZB: 7.47.56; 3.TUN; 4.MAR; 5.ITASOC; 6.ZIM

 14/4 final A: 1.ITA: 7.22.42; 2.BEL: 7.26.83; 3.UZB; 4.TUN; 5.TUN2; 6.UZB2; 7.EGY; 8.GRE

 

podiumtristanTristan zaterdag op het podium als 2de

TIME TRIALS 6/7 APRIL 2019: klik hier voor de deelnemers junior18 en hier voor junior16

J18

J16

overzicht2014overzicht2015overzicht2016b2017OVERZICHT

 

 

 

 

 

overzicht2018

 

Facebook

Contact

Gwenda Stevens - Voorzitter
Eeuwfeestlaan 62
9840 De Pinte

T. +32 497 73 49 78
M. Gwenda Stevens

Verantwoordelijke website

Etienne Goormachtigh

M. Etienne Goormachtigh