Kies uw taal

Recent news

PARA-ROWING ook in België – PARA-ROWING aussi en B...
11 juli 2017 07:56PARA-ROWING ook in België – PARA-ROWING aussi en Belgique – PARA-ROWING also in Belgium

Wat is PARA-ROWING? Para-roeien is open voor zowel mannelijke als vrouwelijke roeiers met een handi [ ... ]

COUPE DE LA JEUNESSE 2017
22 feb 2017 12:15COUPE DE LA JEUNESSE 2017

 Klik logo links > uurschema+entries/klik logo rechts > entries land  Cliquez log [ ... ]

Binnenkort - prochainement - soon
04 okt 2015 15:30Binnenkort - prochainement - soon

26/8/2017 - GOLDENRIVERTOCHT - VVR  Programma: klik op afbeelding    programme: cl [ ... ]

Belgen in buitenland-Belges à l'étranger-Belgians ...
15 mrt 2017 17:40Belgen in buitenland-Belges à l'étranger-Belgians abroad

2-6/8/2017 WK JUNIOR - TRAKAI (LIT)  Belgische  deelnemers-participants belges-b [ ... ]

Kalender-voorprogramma-lottrekking-uitslagen

Klik op de codexvlag voor de laatste versie van de nationale codex
codex   Voor een blanco juryrapport in PDF ga naar 'Nationaal-Formulieren'!

Enkel ter info! Voor het reglement van het allroundcriterium voor de jeugd - klik op nevenstaand logo VRL:VRL

V = voorprogramma / I=inschrijvingen / L=lottrekking / R=resultaat - (klik op X onderstreept)

Datum Evenementen roeien 2017 Inrichter Plaats V I L R
8-1 Loopcross GRS Gent X X X
4-2

Ergometerwedstrijd

GRS Gent X X X X
19-2 12e Brussel Rowing Winter Regatta RSNB Bruxelles X X X X
25-26/2 23ste Brugge Boat Race - Waggelwater Cup KRB Brugge X X X X
19-3 44e Internationaal Rivierenhoofd  3Y Seneffe X X X X
26-3 8e Int. Handicap van de Vallei Mosane Namur RCNSM Wépion X X X X
2-4 16de Havenregatta Brussel UNB Bruxelles X X X X
7-4 Internationale Universitaire Regatta GRS Gent X X X X
8-9/4 Internationale Voorjaarsregatta GRS Gent X X X X
22-23/4 Belgisch Kampioenschap korte boten  KBR/Antw. Hazewinkel X X X X
29-4 20ste Jeugdduathlon KRCG Gent X X X X
30-4 Internationale Handicap van de Maas RSNM Liège X X X X
6-7/5 Internationale Meiregatta KRSG Gent X X X X
14-5 49° Regatta RCNT Maubray X X X X
20-5 27° Jeugdtriatlon GRS Gent X X X X
28-5 Boucle de Liège  -  21° editie UNL Liège X X X X
3-6 Jeugdtriatlon  BTR Brugge X X X X
24-6 10e Internationale Handicap van Visé RCNV Visé X X X X
24-6 Jeugdtriatlon TRT Hazewinkel X X X X
1-8 Recreatieve regatta  VRL Hazewinkel X
27-8 1000 m van Luik  RCAE Liège X X X X
2-9 35° Jeugdtriatlon KRSG Gent X X X X
3-9 Trofee van Vlaanderen (Mem. Victor Uytterhaegen) KRSG Gent X X X X
9-10/9 121* Int. Regatta / 28° Open Sprintcup - 15° Drieluik KRCG Gent X X X X
16-9 Jeugdtriatlon KRNSO Oostende X X X X
23-24/9 Belgisch Kampioenschap lange boten KBR/RSNB Hazewinkel X X X X
1-10 Interclubkampioenschap van de LFA LFA Seneffe X X X X
1-10 Jeugdduathlon KRB Brugge X X X X
7-10 VRL Jeugdroeihappening VRL Gent X X X X
21-10 59ste Internationale Marathon RSNM Liège X X X X
5-11 Plassendale Cup - Lange afstand KRNSO Oostende X X X X
12-11 Lange afstandswedstrijd VRL/LFA Seneffe X X X X
18-11 OBIC + Belgisch Kampioenschap indoor ARV Antwerpen X X X X
3-12 11e Rivierenhoofd SNUB Bruxelles X X X X
17-12 Ergorun KRNSO Oostende X X X X
30-12 21ste “Estafette der roeiers” KRSG Gent X X X X

 

uitslagen2014 uitslagen2015uitslagen2016

Klik op het jaarlogo voor de uitslagen van dat jaar.

Login

Contact

Eeuwfeestlaan 62
9840 De Pinte

T. +32 497 73 49 78

M. Gwenda Stevens