Kies uw taal

Recent news

PARA-ROWING ook in België – PARA-ROWING aussi en B...
11 juli 2017 07:56PARA-ROWING ook in België – PARA-ROWING aussi en Belgique – PARA-ROWING also in Belgium

Wat is PARA-ROWING? Para-roeien is open voor zowel mannelijke als vrouwelijke roeiers met een handi [ ... ]

COUPE DE LA JEUNESSE 2017
22 feb 2017 12:15COUPE DE LA JEUNESSE 2017

 Klik logo links > uurschema+entries/klik logo rechts > entries land  Cliquez log [ ... ]

Binnenkort - prochainement - soon
04 okt 2015 15:30Binnenkort - prochainement - soon

26/8/2017 - GOLDENRIVERTOCHT - VVR  Programma: klik op afbeelding    programme: cl [ ... ]

Belgen in buitenland-Belges à l'étranger-Belgians ...
15 mrt 2017 17:40Belgen in buitenland-Belges à l'étranger-Belgians abroad

2-6/8/2017 WK JUNIOR - TRAKAI (LIT)  Belgische  deelnemers-participants belges-b [ ... ]

Liga's

Vlaamse Roeiliga vzw - VRL
Zuiderlaan 13 - 9000 Gent
Tel. 09 243 12 50 - Fax. 09 243 12 59
website: www.vlaamse-roeiliga.be
e-mail: info@vlaamse-roeiliga.be
Raad van bestuur

voorzitter: Guy Haaze - guyhaaze@yahoo.com

secretaris: Chantal Neirinckx - chantal.neirinckx@skynet.be 0476 33 95 63
penningmeester: Hubert De Witte - hubert.de.witte@skynet.be 0472 90 04 70
jeugd + schoolroeien: Annemarie De Wispelaere - annemarie_dw@yahoo.co.uk 0473 58 35 97
topsport en competitie: Annelies Bredael - annelies@bredael.be 0495 11 74 75
communicatie en sponsoring: Charles Dallemagne - chd@arenborg.com 0475 22 05 65
rowing for all: Mike Galet - mikeartkunst@gmail.com 0496 37 01 68
bestuurslid: Ferdinand Peeters - ferdinand.peeters@skynet.be 0486 23 40 21
bestuurslid: Gwenda Stevens - gwenda.stevens@rowing.be 0497 73 49 78
Leden (voor meer info ga naar 'KBR-Clubs')
4 - Koninklijke Roeivereniging Brugge
5 - Koninklijke Roeivereniging Club Gent
6 - Koninklijke Roei- en Nautische Sport Oostende
9 - Roeivereniging Nautilus Vilvoorde vzw
12 - Koninklijke Roeivereniging Sport Gent
17 - Royal Antwerp Rowing Club/Koninklijke Antwerpse Watersport Vereniging
23 - Antwerpse Roeivereniging-Sculling
25 - Gentse Roei- en Sportvereniging
33 - Brugse Trim- en Roeiclub
36 - Trimm- en Roeiklub Toss '80 Hazewinkel vzw
37 - Vereniging Veteranen Roeiers
40 - Akhenaton Roeischool
46 - C-row
45 - Kortrijkse roeiclub vzw - KRC vzw
47 - The OAR
48 - Koninklijke Hasseltse Yachting Club
49 - Roeiclub Schulensmeer
 
 
 
Ligue Francophone d'Aviron asbl - LFA
ASBL  -  N° d'entreprise : 0415 011 035
152, bte 22, avenue Albert - 1190 Bruxelles
Tel. 0475/32 66 26
website: www.ligue-francophone-aviron.com
e-mail: marc.midre@gmail.com 
Conseil 2017 (détails)
président: Remy Moulin - m_remy@hotmail.com 0476/86.90.52
vice-président: Jean-Marie Rigo - jmr@jmrigo.be 0475/72.34.99
secrétaire général: Marc Midré - marc.midre@gmail.com 0475/32.66.26 (aussi webmaster)
trésorier: Remy Moulin - m_remy@hotmail.com 0476/86.90.52
directeur sportif: Olivier Olbregts - olivier.olbregts@hotmail.fr 0477/36.89.61
administrateur: Damien Van den Driessche - vandendriesschedamien@gmail.com 0477/13.26.24
administrateur: Geneviève Simenon - simgen2002@hotmail.com
administrateur: Florence Libois - flo.libois@gmail.com 0486/92.35.99
administrateur: Georges Poysat - georges.poysat@skynet.be 0474/94.11.21
secrétariat licences: Henri Moureaux - licences@ligue-francophone-aviron.com 0496/38.22.26 (1/4/2017)
directeur technique: Alain Lewuillon - alain.lewuillon@hotmail.com 0478/56.24.13
Membres (pour plus d'info allez à 'FRBA-Clubs')
1 - Royal Sport Nautique de la Meuse
2 - Royal Club Nautique Sambre et Meuse
3 - Royal Sport Nautique de Bruxelles
7 - Union Nautique de Liège, Société Royale
8 - Union Nautique de Bruxelles, Société Royale
10 - Cercle des Régates de Bruxelles, Société Royale
13 - Royal Cercle Nautique Dinantais
15 - Royal Club Nautique de Tournai
16 - Sport Nautique Universitaire de Bruxelles
27 - Royal Cercle Athlétique des Etudiants, Section aviron
32 - Club d'aviron "Les 3Y"
43 - Royal Centre Nautique de Visé
44 - Cercle Mosan de l'Aviron

Login

Contact

Eeuwfeestlaan 62
9840 De Pinte

T. +32 497 73 49 78

M. Gwenda Stevens