Kies uw taal

Recent news

PARA-ROWING ook in België – PARA-ROWING aussi en B...
11 juli 2017 07:56PARA-ROWING ook in België – PARA-ROWING aussi en Belgique – PARA-ROWING also in Belgium

Wat is PARA-ROWING? Para-roeien is open voor zowel mannelijke als vrouwelijke roeiers met een handi [ ... ]

COUPE DE LA JEUNESSE 2017
22 feb 2017 12:15COUPE DE LA JEUNESSE 2017

 Klik logo links > uurschema+entries/klik logo rechts > entries land  Cliquez log [ ... ]

Binnenkort - prochainement - soon
04 okt 2015 15:30Binnenkort - prochainement - soon

26/8/2017 - GOLDENRIVERTOCHT - VVR  Programma: klik op afbeelding    programme: cl [ ... ]

Belgen in buitenland-Belges à l'étranger-Belgians ...
15 mrt 2017 17:40Belgen in buitenland-Belges à l'étranger-Belgians abroad

2-6/8/2017 WK JUNIOR - TRAKAI (LIT)  Belgische  deelnemers-participants belges-b [ ... ]

Belgen in buitenland-Belges à l'étranger-Belgians abroad

2-6/8/2017 WK JUNIOR - TRAKAI (LIT)

wkjun2017

wkjun2017B

 Belgische  deelnemers-participants belges-belgian participants:

 1XJW: Caitlin Govaert; 1XJM: Benjamin De Catelle

 2XJM: Tristan Vandenbussche-Marlon Colpaert.

 Belgische kamprechter-arbitre belge-belgian umpire: Gwenda Stevens

 Voorzitter van de jury-Président de jury-President of the jury: Patrick Rombaut

 

19-23/7/2017 WKu23 - PLOVDIV (BUL)

wk 23 2017

wk 23 2017B

 Belgische  deelnemers-participants belges-belgian participants:

 1XM: Tom De Borger: 17°.

 H 19/7:1.GER(7.08.79)-2.GRE-3.BEL(7.12.07)-4.BRA-5.UKR (1-4= Qfin)

 Q 21/7: 1.ROU(6.57.90)-2.BUL-3.NOR-4.FIN-5.BEL(7.17.69)-6.LTU (S C/D)

 S C/D 21/7: 1.SWE(7.06.47)-2.HUN-3.BEL(7.11.26)-4.ITA-5.RUS-6.USA

 F C 22/7: 1.SWE(6.58.78)-2.HUN-3.AUT-4.SUI-5.BEL(7.06.68)-6.UKR

 1XLM: Ruben Somers: 12°.

H 19/7:1.SVK(7.11.95)-2.BEL(7.12.92)-3;NZL-4.JPN-5.BUL (1-3= Qfin)

 Q 21/7: 1.BRA(6.46.34)-2.GRE-3.BEL(6.55.63)-4.RSA-5.UKR-6.JPN (S A/B)

 S A/B 22/7: 1.MEX(6.50.41)-2.BRA-3.TUN-4.THA-5.TUR-6.BEL(7.05.04)

 F B 23/7: 1.THA(7.02.53)-2.CYP-3.TUR-4.SVK-5.AUT-6.BEL(7.08.05).

 2XM: Ruben Claeys-Pierre De Loof: 5°

H 20/7: 1.BEL(6.14.72)-2.GER(6.20.21)-3.INA-4.ESP-5.THA (1=S A/B)

S A/B 22/7: 1.GBR(6.15.68)-2.BEL(6.19.34)-3.CRO-4.INA-5.ITA-6.BUL 

F A 23/7: 1.GBR(6.18.14)-2.FRA-3.LTU-4.NED-5.BEL(6.30.35)-6.CRO.

 Belgische kamprechter-arbitre belge-belgian umpire: Lieven Malisse

Klik op hoofding voor inschrijvingen en uurrooster/Cliquez sur le titre pour les inscriptions et l'horaire/ click on the title for the entries en timetable.

Klik op afbeelding/Cliquez sur l'image/click on the image > startlist+results+timetable.

Volgende beste wereldtijden voor u23 werden geroeid / Les meilleurs temps pour u23 suivants ont été ramés / Following World Under 23 Championshops Best Times were set:

(20/7/2017) BW8+ CAN 6:03.13, BM2- FRA 6:20.06, BM2x LTU 6:07.57, BLW1x NED 7:28.34, BW2x BLR, BLM2x ITA 6:13.62, BM8+ NED 5:23.75; (21/7/2017) BLM1X BRA 6:46.34, BW4- NED 6:26.62, BLM4x SUI 5:47.26, BM4- AUS 5:44.38; (22/7/2017) BLW4x ITA 6:25.96

 

 

wc3luzern

logo invert lucerne regatta Belgische deelnemers-participants belges-belgian participants: Tim Brys-Niels Van Zandweghe 2XLM - Heat 1 - 7/7: ITA(6.29.15)-BEL(6.32.44)-POL-GBR2-CAN1-POR. - S A/B1 - 8/7: FRA(6.20.57)-BEL(6.24.68)-GRE-DEN-CAN2-POL.

 F A - 9/7: 1. FRA(6.12.96)-2. ITA-3. IRL-4. BEL(6.19.30)-5. GRE-6. CZE.

 Klik op hoofding voor deelnemerslijst-cliquez sur le titre pour la liste des participants-click on the title for the list of participants.

 Klik op afbeelding voor alle resultaten-cliquez sur l'image pour les résultats-click on the image for all results.  Belgische kamprechter-arbitre belge-belgian umpire: Gwenda Stevens

 

 

24 + 25/O6/2017 KONINKLIJKE HOLLAND BEKER - AMSTERDAM (NED)

Belgische teams/Equipes belges/Belgian teams:hb

RCND (1XJM - Jules Tuerlinckx); RCNSM (ASM1X - Louis Toussaint)

UNL (4-JW + 4XJW: Mathieu-Gabriel-Compère-Vieslet)

UNL/RCNT/3Y (4XLM: Claude-Moulin-Vandeghinste-Pérot)

Cliquez sur le logo pour les résultats des belges samedi et dimanche!

 

ek2017

2017 ER ChampRacice UNI Profile

 Belgische ploegen/Equipes belges/belgian teams: 

1X LM: Niels Van Zandweghe - 26/5: wint H3 (7.00.48) voor FRA-POL-SLO-CZE - 27/5 in de S A/B eindigt hij 3°(6.57.29) na ITA(6.52.47) en SUI, voor SVK, SLO en CRO = A-finale.

 28/5 A-final: 3°(6.51.91) na SUI(6.51.72) en HUN, voor NOR-POL en ITA = bronzen medaille!.

 Klik op afbeelding/Cliquez sur l'image/click on the image > dlnrs -  participants 1XLM (DNS: GER en IRL)

Belgisch kamprechter/Arbitre belge/Belgian umpire: Chantal Neirinckx.

 Klik op titel/Cliquez sur le titre/click on title > final results+ranking+all results!

 

 

gravelineslogo

28/05/2017 - Régate internationale à Gravelines (FRA)

RCNSM / ARV / GRS / KRSG / KRB / CRB / KRNSO namen deel aan deze regatta - participaient à cette régate - participated at this regatta (lieten dit echter niet weten).

Klik op het logo/cliquez sur le logo/click on the logo > resultaten/résultats/results.

 

 

ekjun2017

ekjunBelgische ploegen/Equipes belges/belgian teams: 

1X JW: Caitlin Govaert plaatst zich voor de A-finale tegen GER-SWE-FRA-NED en GBR om 14u50 

1X JM: Benjamin De Catelle roeit de C-finale tegen POR-SRB-FRA-LAT-GRE om 11u30

2X JM: Marlon Colpaert-Tristan Vandenbussche eindigen 2° = zilveren medaille (6.39.27) na GER (6.36.20) en voor BLR-DEN-ITA en FRA. Gedetailleerde info > 'Selecties-junior' Informatie uit Krefeld is niet optimaal!!!

(reserve/spare = Calvin Govaert). Klik op afbeelding/Cliquez sur l'image/click on the image > dlnrs/participants 1XJW-1XJM-2XJM. Klik op titel/Cliquez sur le titre/click on the title >  FIN-resultaten/résultats/results

 

KÖLNER JUNIOREN-REGATTA 20-21/05/2017

koln

K.R. Club Gent ging met haar junior dames de grens over naar Keulen, begeleid door Johan De Wispelaere behaalden ze volgende resultaten:
zaterdag
JW2X: Marie Esselen-Emma Vincke 8.19.90 (6° op 6 dlnrs/besttijd 7.33.70)
JW1X(1500m): Maitée Union 6.50.00 (6° op 6/besttijd 6.20.45 en 39° op 41 in totaal- besttijd = 6.01.90)
JW1X(2000m): Emilie Rijckaert 9.03.25 (6° op 6/besttijd 8.11.75 en 14° op 18 in totaal- besttijd = 8.11.75)
JW4X: Esselen-Union-Rijckaert-Vincke 7.34.20 (2° op 2/besttijd 7.00.00)
zondag
JW2X: Marie Esselen-Emma Vincke 8.38.10 (6° op 6 dlnrs/besttijd 7.57.00)
JW2-(2000m): Maitée Union-Emilie Rijckaert 8.26.40 (3° op 4/besttijd 7.48.35 en 14° op 15 in totaal- besttijd = 7.39.75)
JW4X: Esselen-Union-Rijckaert-Vincke 7.42.25 (5° op 5/besttijd 7.05.85)
Tenzij ik mij vergis, was Club Gent de enige buitenlandse ploeg in de nochtans sterk bezette juniorenregatta. Met een klik op het logo bovenaan krijg je de volledige uitslagen.

 

gavirate

gavirate

résultats de Louis Toussaint (RCNSM), après une stage sur place: 12/5-H3: 3° 12.26.00 après GER(11.41.40) et ITA3, devant ITA4 et UGA; 13/5-FB: 4° 11.40.01 après POL(10.54.06) FRA et ITA4, devant ITA et ITA2 = 10ième sur 18;

13/5-H1: 4° 11.24.08 après UKR(10.33.08), LTU(10.42.08) et ITA4(11.20.08) et devant ITA(11.31.07) et AUT(13.06.01); 14/5-FB: 4° 11.31.03 après AUT2(11.03.04) HUN et ITA3, devant ITA4. Cliquez sur l'image pour les résultats en PR1M1X = (ASM1X paralympic discipline). 

 

WORLDCUP I - Belgrado (SER) - 5-7/05/2017

belgrado

 Belgische deelnemers/participants belges/belgian participants:

 1X LM: Niels Van Zandweghe - 3e - 3rd (bronze medal)

 2X LM: Ruben Somers-Ward Lauwers: 14e - 14th.

 voor de finale-uitslagen/pour résultats finals/for final results >

 klik op de afbeelding/cliquez sur l'image/click on the image

 

Internationale Juniorenregatta - München (GER) - 6-7/05/2017

munchen1

 Belgische deelnemers/participants belges/belgian participants:

 1X JW: Caitlin Govaert (6/5:heat6> 1°-8.45.47 devant JPN-GER-SLO

 A-final: 3° = bronze > 'sélections-junior'; 7/5: heat 1 > 3°-8.06.93  après AUT(8.01.95) et SUI, devant GER-BUL-SLO)

 1X JM: Benjamin De Catelle (6/5:heat5> 1°-7.51.00 voor GER-SUI-GER en ZIM - A-finale: 3° = brons > 'selecties-junior'; 7/5: heat 1 > 2°-7.19.30 na SUI(7.14.58) voor CZE-JPN-GER-GER.

 Klik op afbeelding voor de uitslag/Cliquez sur l'image pour les résultats/Click on the image for the results.

 

TÊTE DE RIVIERE - MULHOUSE (FRA) - 12 MARS 3017

louis rcnsm

 Louis Toussaint (RCNSM):

 finissait en 19'40" comme row-over (para-rowing);

 finishte in 19'40" als row-over (para-rowing);

 finished in 19'40" as row-over (para-rowing).

Login

Contact

Eeuwfeestlaan 62
9840 De Pinte

T. +32 497 73 49 78

M. Gwenda Stevens