Senior -23

Senior -23

SELECTIEPROCEDURE SENIOR u23

1/11/2018 - NATIONALE EVALUATIE - SENEFFE (VRL-LFA)

3logos

Klik op bovenstaand logo voor de resultaten senior u23.

 

1-2/09/2018 EK roeien u23 Brest (BLR)

2018EKu23logolang
2018EKu23Brestlogo
 Klik op bovenstaand logo voor de finaleresultaten
 
 Klik op nevenstaand logo voor de resultaten 
 
 
 
 
 
tdb
 BM1X: Tom De Borger (klik op zijn foto voor zijn resultaten tot nu)/ coach: Eric Cordemans  
 Er is een uur tijdsverschil met Wit-Rusland (aangegeven 15.45u is bij ons 14.45u)
 1/9: H3: 1.ROU 6.57.02; 2.LTU 7.01.11; 3.LAT 7.04.55; 4.BEL 7.20.20; 6.HUN 7.23.72 >Tom roeit herkansing
 1/9: R1: 1.CZE 7.04.95; 2.BEL 7.05.43; 3.BUL 7.06.06; 4.NOR 7.06.62; 5.DEN 7.11.91 > Tom gaat naar  S A/B
 2/9: S A/B1: 1.RUS 7.01.47; 2.LTU 7.01.70; 3.GER 7.01.84; 4.LAT 7.02.81; 5.SUI 7.23.50; 6.BEL 7.38.37 > Tom roeit F B
 2/9: F B: 1.LAT 7.02.88; 2.GRE 7.08.09; 3.BEL 7.10.32; 4.SUI 7.11.49; 5.BUL 7.15.83; 6. HUN 7.19.19 
 Tom eindigt 9de! Proficiat!
 
 
 
 
 

25-29/07/2018 WK roeien u23 Poznan (POL)

2018WKu23Poznanlogolang

Klik op hoofding voor de finale resultaten.

logo color

 

 Klik op het logo hiernaast voor de samenvatting van alle resultaten

.

 

 

 

 

Klik op onderstaande foto voor hun uitslagen tot op heden

4XMu23b

BM4X: Benjamin Decatelle-Gaston Mercier-Tom De Borger-Ward Lauwers / coach: Geert Vanderdeelen

 
 26/7 - Heat 2: 1. ITA; 2. BEL; 3. UKR; 4. SUI; 5. AUT; 6. USA
28/7 - S A/B: 1. GBR; 2. GER; 3. UKR; 4. BEL; 5. MDA; 6. BLR (1à3 > F A; 4à6 > F B)
29/7 - F B: 1. NZL; 2. MDA; 3. BEL; 4. FRA; 5. ESP (BLR-DNS)
 De dubbelvier eindigt op de 9de plaats!

 

 Klik op onderstaande foto voor zijn uitslagen tot op heden

1XLMu23

LM1X : Marlon Colpaert / coach: Jeroen Neus

 25/7 - H2: 1. ITA; 2. NED; 3. BEL; 4. SVK; 5. EGY ---- ROU (DNS) (1à4 > Q; 5 > R)

27/7 - Q 3: 1. FRA; 2. GRE; 3. NOR; 4. BEL; 5. USA; 6. SWE (1à3 > S A/B; 4à6 > S C/D)

27/7 - S C/D 2: 1. TUR; 2. CZE; 3. BEL; 4. IRL; 5. SVK; 6. FIN (1à3 FC; 4à6 FD)

28/7 - F C: 1. POR; 2. CZE; 3. BEL; 4. JPN; 5. TUR; 6. EST -  Marlon eindigt op de 15de plaats!
 

 

 

2018EKu23logolang

 

 BM1X U23: Tom De Borger / coach: Eric Cordemans

 

 

 

 

8-15/04/2018 - INTERNATIONALE STAGE+REGATTA PIEDILUCO (ITA)

piediluco

 32° MEMORIAL PAOLO D’ALOJA INTERNATIONAL REGATTA – PIEDILUCO, 13– 15 APRIL 2018

Werden hiervoor geselecteerd, met een voorafgaande stage ter plaatse vanaf 8 april:

 

 LM1x     Marlon Colpaert

 M2x       Ruben Claeys – Pierre De Loof

 LM2x     Tim Brys – Niels Van Zandweghe

Klik op de afbeelding voor de resultaten der Belgen. Hieronder een samenvatting:

Piediluco15 4

.

05 & 06/04/2018 Selectietesten Hazewinkel

CLAEYS Ruben KRSG / DE BORGER Tom TRT / DECATELLE Benjamin GRS / LAUWERS Ward TRT / MERCIER Gaston RCAE /
DEFRAIGNE Arnaud KRCG / DEFRAIGNE Cédric KRCG / VERKEST Bert KRB
COLPAERT Marlon KRNSO / VAN ZANDWEGHE Niels BTR - Hieronder de resultaten:
TT05 06 04u23 

Resultaat test 2X M: TT06 042XMb

17-18/03/2018: stage- testweekend pre-collectief

Op zaterdag werd er een 2.000m ergometertest afgenomen. Volgende atleten verbeterden hun persoonlijke besttijd: Ruben Claeys (6.03.60), Gaston Mercier (6.05.30) en Benjamin De Catelle (6.15.10). Op zondag vond er een 6 kilometertest plaats op het Netekanaal. Hieronder de resultaten:
testweekend3 18u23
De volgende test zijn de trials in Hazewinkel op 5 en 6 april.
 

03-13/02/2018 Buitenlandse stage nationaal team (Varese-Italië)

Deelnemers:

selectiekernSENu23

Ruben Claeys – Gaston Mercier – Ward Lauwers – Tom De Borger – Marlon Colpaert.

Coaches: Dominique Basset – Dirk Crois – Frans Claes – Rudy De Coninck

Kinesist : Katrien Verpoest

overzicht2014overzicht2015overzicht2016b2017OVERZICHT

Follow Us

Facebook

Contact

Gwenda Stevens - Voorzitter
Eeuwfeestlaan 62
9840 De Pinte

T. +32 497 73 49 78
M. Gwenda Stevens

Verantwoordelijke website

Etienne Goormachtigh

M. Etienne Goormachtigh