Kalender

Kalender 2019

V = voorprogramma / I=inschrijvingen / L=lottrekking / R=resultaat - (klik op X blauw)

Datum Evenementen roeien 2019 Inrichter Plaats V I L U
13/01/2019 Loopcross GRS Gent X 
9/02/2019 Ergometerwedstrijd GRS Gent X      
17/02/2019 95ste Winterhandicap RSNB Brussel        
2-3/03/2019 25ste Brugge Boat Race Cup - Waggelwater Cup KRB Brugge        
17/03/2019 46e Rivierenhoofd Internationaal 3Y Seneffe X      
24/03/2019 10e Handicap International de la Vallée Mosane Namuroise RCNSM Wépion        
13-14/04/2019 Internationale Regatta Gentse RS GRS Gent        
21/04/2019 17de Havenregatta UNB UNB Bruxelles        
27-28/04/2019 Belgisch Kampioenschap Korte boten  KBR/Antw. Hazewinkel        
4/05/2019 22ste Jeugdduathlon KR Club Gent KRCG Gent        
11-12/05/2019 Internationale Regatta KR Sport Gent KRSG Gent        
19/05/2019 51e Regatta RCNT RCNT Maubray        
25/05/2019 28ste Jeugdtriatlon Gentse RS GRS Gent        
26/05/2019 23e Boucle de Liège UNL Liège        
1/06/2019 Jeugdtriatlon Brugse TR BTR Brugge        
22/06/2019 12e Handicap International de Visé RCNV Visé        
23/06/2019 Jeugdtriathlon TRT Hazewinkel TRT Hazewinkel        
25/08/2019 1000 m van Luik RCAE RCAE Liège        
31/08/2019 22ste Jeugdduathlon KR Brugge KRB Brugge        
31/08/2019 150 jaar KRB  -  Bruges Challenge Cup KRB Brugge        
7/09/2019 37ste Jeugdtriatlon KR Sport Gent KRSG Gent        
8/09/2019 Trofee van Vlaanderen (Memorial Victor Uytterhaegen) KRSG Gent        
14/09/2019 123ste Internationale Regatta KR Club Gent KRCG Gent        
15/09/2019 30ste Belgian Open Sprintcup - 17de Drieluik van Club Gent KRCG Gent        
21/09/2019 32ste Jeugdtriatlon KRNS Oostende KRNSO Oostende        
28-29/09/2019 Belgisch Kampioenschap Lange Boten + Regatta RSNB KBR/RSNB Hazewinkel        
5/10/2019 LFA Championnat Interclub  RCND Dinant        
12/10/2019 VRL Jeugdroeihappening VRL/GRS Gent        
? Marathon Internationale de la Meuse RSNM Liège        
23/11/2019 OBIC Belgisch Kampioenschap Indoor ARV Antwerpen        
22/12/2019 4° Ergorun KRNSO Oostende        
29/12/2019 22ste “Estafette der watersporters" KRSG Gent        

Kalender 2018

V = voorprogramma / I=inschrijvingen / L=lottrekking / R=resultaat - (klik op X blauw)

Datum Evenementen roeien 2018 Inrichter Plaats V I L R
14-1 Loopcross GRS Gent X X X X
10-2 Ergometerwedstrijd GRS Gent X X X X
25-2 94e Brussel Winterhandicap RSNB Bruxelles X X X X
3-4/3 24ste Brugge Boat Race - Waggelwater Cup KRB Brugge X X X X
11-3 45e Internationaal Rivierenhoofd  3Y Seneffe X X X X
25-3 9e Int. Handicap van de Vallei Mosane Namur RCNSM Wépion X X X X
14-15/4 Internationale Voorjaarsregatta GRS Gent X X X X
22-4 17de Havenregatta Brussel UNB Bruxelles X X X X
28-29/4 Belgisch Kampioenschap korte boten  KBR/Antw. Hazewinkel X X X X
5-5 21ste Jeugdduathlon KRCG Gent X X X X
6-5 Handicap international de la Meuse RSNM Liège X X X X
12-13/5 Internationale Meiregatta KRSG Gent X X X X
20-5 50° Regatta RCNT Maubray X X X X
26-5 28° Jeugdtriatlon GRS Gent X X X X
27-5 22e Boucle de Liège UNL Liège X X X X
2-6 Jeugdtriatlon  BTR Brugge X X X X
23-6 11e Internationale Handicap van Visé RCNV Visé X X X X
24-6 Jeugdtriatlon TRT Hazewinkel X X X X
26-8 1000 m van Luik  RCAE Liège X X X X
8-9 36° Jeugdtriatlon KRSG Gent X X X X
9-9 Trofee van Vlaanderen (Mem. Victor Uytterhaegen) KRSG Gent X X X X
15-16/9 122° Int. Regatta / 29° Open Sprintcup - 16° Drieluik KRCG Gent X X X X
22-9 Jeugdtriatlon KRNSO Oostende X X X X
29-30/9 Belgisch Kampioenschap lange boten KBR/RSNB Hazewinkel X X X X
6-10 6 heures d'aviron francophone LFA/RCNSM Wépion X X X X
7-10 Interclubkampioenschap van de LFA (vervangen door 6 heures) LFA Seneffe X X X X
7-10 21e Jeugdduathlon KRB Brugge X X X X
13-10 VRL Jeugdroeihappening VRL Gent X X X X
20-10 61ste Internationale Marathon RSNM Liège X X X X
24-11 OBIC + Belgisch Kampioenschap indoor ARV Antwerpen X X X X
23-12 Ergorun (afgelast wegens te weinig deelnemers) KRNSO Oostende X X X X
30-12 21ste “Estafette der roeiers” KRSG Gent X X X X

 

 

uitslagen2014

 

 

uitslagen2015

 

 

uitslagen2016

 

 

2017UITSLAGEN

 

 

codex

 

 

 

 

A Licentie

Blanco juryrapport (PDF)

VRL

Reglement allroundcriterium jeugd

 

 

 

 

Van onderstaande jaren zijn er nog een aantal uitslagen beschikbaar

2006 2007 2008 2009 2010

Follow Us

Facebook

Contact

Gwenda Stevens - Voorzitter
Eeuwfeestlaan 62
9840 De Pinte

T. +32 497 73 49 78
M. Gwenda Stevens

Verantwoordelijke website

Etienne Goormachtigh

M. Etienne Goormachtigh