Kalender

Kalender 2018

V = voorprogramma / I=inschrijvingen / L=lottrekking / R=resultaat - (klik op X blauw)

Datum Evenementen roeien 2018 Inrichter Plaats V I L R
14-1 Loopcross GRS Gent X X X X
10-2 Ergometerwedstrijd GRS Gent X X X X
25-2 94e Brussel Winterhandicap RSNB Bruxelles X X X X
3-4/3 24ste Brugge Boat Race - Waggelwater Cup KRB Brugge X X X X
11-3 45e Internationaal Rivierenhoofd  3Y Seneffe X X X X
25-3 9e Int. Handicap van de Vallei Mosane Namur RCNSM Wépion X X X X
14-15/4 Internationale Voorjaarsregatta GRS Gent X X X X
22-4 17de Havenregatta Brussel UNB Bruxelles X X X X
28-29/4 Belgisch Kampioenschap korte boten  KBR/Antw. Hazewinkel X X X X
5-5 21ste Jeugdduathlon KRCG Gent X X X X
6-5 Handicap international de la Meuse RSNM Liège X X X X
12-13/5 Internationale Meiregatta KRSG Gent X X X X
20-5 50° Regatta RCNT Maubray X X X X
26-5 28° Jeugdtriatlon GRS Gent X X X X
27-5 22e Boucle de Liège UNL Liège X X X X
2-6 Jeugdtriatlon  BTR Brugge X X X X
23-6 11e Internationale Handicap van Visé RCNV Visé X X X X
24-6 Jeugdtriatlon TRT Hazewinkel X X X X
26-8 1000 m van Luik  RCAE Liège X X X X
8-9 36° Jeugdtriatlon KRSG Gent X X X X
9-9 Trofee van Vlaanderen (Mem. Victor Uytterhaegen) KRSG Gent X X X X
15-16/9 122° Int. Regatta / 29° Open Sprintcup - 16° Drieluik KRCG Gent X X X X
22-9 Jeugdtriatlon KRNSO Oostende X X X X
29-30/9 Belgisch Kampioenschap lange boten KBR/RSNB Hazewinkel X X X X
6-10 6 heures d'aviron francophone LFA/RCNSM Wépion X X X X
7-10 Interclubkampioenschap van de LFA (vervangen door 6 heures) LFA Seneffe X X X X
7-10 21e Jeugdduathlon KRB Brugge X X X X
13-10 VRL Jeugdroeihappening VRL Gent X X X X
20-10 59ste Internationale Marathon RSNM Liège X X X X
24-11 OBIC + Belgisch Kampioenschap indoor ARV Antwerpen X X X X
23-12 Ergorun KRNSO Oostende X X X X
30-12 21ste “Estafette der roeiers” KRSG Gent X X X X

 

 

uitslagen2014

 

 

uitslagen2015

 

 

uitslagen2016

 

 

2017UITSLAGEN

 

codex

Nationale codex

 

A Licentie

Blanco juryrapport (PDF)

 

VRL

Reglement allroundcriterium jeugd

Follow Us

Facebook

Contact

Gwenda Stevens - Voorzitter
Eeuwfeestlaan 62
9840 De Pinte

T. +32 497 73 49 78
M. Gwenda Stevens

Verantwoordelijke website

Etienne Goormachtigh

M. Etienne Goormachtigh