Juniors

Juniors

SELECTIEPROCEDURE JUNIOR

 klik op onderstaande banner voor de resultaten op zaterdag 26 mei.   

2018EKjunlogolanggravelines

 caitlin

 1X JW: Caitlin Govaert (klik op afbeelding voor haar resultaten)

 zaterdag 26/5 

  heat 4 om 10u10: BEL-MDA-FRA-SUI-NOR (Caitlin werd 2° > Rep!) 

  repêchage 3: wint Caitlin en plaatst zich voor de S A/B!

  S A/B1 - 27/5 9u20 - BLR-SWE-ITA-ESP-BEL-LTU (1à3 FA; 4à6 FB)

  

 

 klik op nevenstaande affiche voor de voorlopige uurtabel

tristan

1X JM: Tristan Vandenbussche  (klik op afbeelding voor zijn resultaten)

 zaterdag 26/5 -

heat 2 om 9u35: MDA-BEL-RUS-SLO-LTU (Tristan werd 3° >Q3)

in de kwartfinale werd Tristan 5° en wordt verwezen naar de S C/D

S C/D2 27/5 - 9u15 > ALB-BEL-FRA-NED-CRO-SWE (1à3 FC; 4à6 FD) 

 

 

calvin

tuerlinckx

 2X JM: Calvin Govaert-Jules Tuerlinckx  (klik op afbeelding voor hun resultaten)

  zaterdag 26/5 -

 heat 3 om 11u00:

 SLO-CRO-ROU-BEL-POL (Calvin en Jules winnen hun reeks en plaatsen zich voor S A/B) 

 27/5 - 9u50 - S A/B2 > EST-GRE-ITA-BEL-FRA-AUT (1à3 FA; 4à6 FB) 

 

 

 

 

 

RM JR2018

Klik op bovenstaande afbeelding voor het commentaar van de coaches.

Klik op onderstaande afbeelding voor de resultaten der Belgen.

Munchenlogo

 

 

 

05 & 06/04/2018 Selectietesten Hazewinkel

pontonjongens meisjes
 JORIS Éloise RCNSM JW15*specific program
 
DE BRUYCKER Marthe KRB JW16 / GABRIEL Emma UNL JW16 / LENOM Jeanne RCAE JW16 / DE CLERCK Manon KRB JW17 / GOVAERT Caitlin UNB JW17 / MATHIEU Margaux UNL JW18 / PETERS Maïté ARV JW18 / TANT Aline BTR JW18 / ZENNER Dagmar KRSG JW18
 
 BAILLY Florian RCNSM JM16 / DECOSTER Flavio UNL JM17 / VANDENBUSSCHE Tristan BTR JM17 / CHALMET Florian KRSG JM17 / STEYAERT Henri KRSG JM17 / GOVAERT Calvin UNB JM18 / TUERLINCKX Jules RCNSM JM18 / VANDAMME Casper TRT JM18 / VIVEY Tibo KRB JM18 / ZENNER Arne KRSG JM18
 
ANTONISSEN Nathan TRT JM16 / DESRUMEAUX Cédric BTR JM15 / FALMAGNE Charles RCNSM JM15 / LOICQ Théo RCNSM JM16 / MARCKX Jonas ARV JM16 / OUAMAR Zakaria RCNSM JM15 / PETERS Loïc ARV JM15  - hieronder de resultaten
TT05 06 04JUN 

17-18/03/2018: stage- testweekend pre-collectief

Op zaterdag werd er een 2.000m ergometertest afgenomen. Op zondag vond er een 6 kilometertest plaats op het Netekanaal. Hieronder de resultaten:
testweekend3 18jun
De volgende test zijn de trials in Hazewinkel op 5 en 6 april.
 

12-16/02/2018 - Krokusstage junioren nationaal team - Hazewinkel

Deelnemers: Benjamin De Catelle (senu23) – Caitlin Govaert – Tristan Vandenbussche – Calvin Govaert – Tibo Vyvey – Cedric Desrumaux – Zakaria Ouamar – Loïc Peters – Jeanne Lenom – Marthe De Bruycker – Manon De Clerck – Louis Toussaint.

Coaches : Christel Hiel – Louis Timmers – Olivier Olbregts – Alain Lewuillon – Piet Graus.

overzicht2014overzicht2015overzicht2016b2017OVERZICHT

Follow Us

Facebook

Contact

Gwenda Stevens - Voorzitter
Eeuwfeestlaan 62
9840 De Pinte

T. +32 497 73 49 78
M. Gwenda Stevens

Verantwoordelijke website

Etienne Goormachtigh

M. Etienne Goormachtigh