Juniors

Juniors

SELECTIEPROCEDURE JUNIOR

1/11/2018 - NATIONALE EVALUATIE - SENEFFE (VRL-LFA)

3logos

Klik op bovenstaand logo voor de resultaten junior.

 

6-18/10/2018 YOUTH OLYMPIC GAMES - Buenos Aires (ARG)

yogbuenosaires

caitlinheatsday

 Voor ons land is Caitlin Govaert (UNB) de enige geselecteerde in 1X JW

 klik op afbeelding hiernaast voor alle uitslagen in 1XJW:

 7/10 - 15.50-16.05: time trial 24 dlnrs, hierin eindigde Caitlin derde in 3.54.69 na ARG 3.48.63 en SWE 3.53.81 en voor FRA en SUI, beide in 3.59.26

 8/10 - 13.48: H2 - reeks 3 > 1.BEL 1.57.86; 2.RSA 1.57.93; 3.GBR 2.00.49; 4.UGA 2.31.82

 8/10 - 16.18: H3 - reeks 3 > 1.MEX 1.54.22; 2.BEL 1.54.84; 3.ESP 1.57.64; 4.TUN 1.59.72

 9/10 - 15.24: kwartfinales > 1.ARG 1.45.14; 2.UZB 1.46.16; 3.BEL 1.49.41; 4.ESP 1.56.09

10/10 - 11.14: halve finale C > 1.SLO 1.47.99; 2.BEL 1.48.37; 3.GER 1.48.58; 4.SUI 1.48.65

            11.44: finale C > 1.GBR 1.47.32; 2.BEL 1.49.33; 3.SLO 1.49.85; 4.CAN 1.52.30

Caitlin eindigt 10de op 24 - in een formule die niet geroeid wordt in België (wedstrijden over 500 meter!).

.

 

8 tot 12 augustus 2018 - WK Junior in Racice (CZE) 

2018WKjunracicelogolang

 Klik op hoofding voor de beknopte uitslagen en deelnemende ploegen.

Klik op onderstaand logo voor de finaleresultaten

2018WKjunlogoSelectie voor het WK junior in Racice (TCH) van 8 tot 12 augustus 2018
JM1X: Tristan Van Den Bussche
JM2x : Jules Tuerlinckx-Calvin Govaert
JW1X: Caitlin Govaert
Trainers: Olivier Olbregts – Hannes Obreno / Kiné –Physio : Tessa Crois – Maïlis Olbregts

Belgisch kamprechter: Yves De Jonge

Voorbereiding:
juni - binnen de clubs + biomechanische evaluatie tijdens het weekend van 16 en 17 juni.
juli - eerste evaluatie op maandag 9 juli in Hazewinkel, eindstage van 14 juli tot 4 augustus in Hazewinkel. Tweede evaluatie op 21 juli in Hazewinkel. Handicapparcours op zondag 29/7.

 

1XJWkl

  Caitlin Govaert  1XJW - klik op haar foto voor haar resultaten (29 dlnrs)

 8/8 - H4: 1.ROU 7.48.76; 2.BEL 7.50.67; 3.CAN 7.53.62; 4.SUI 7.58.65; 5.FRA 7.59.88; 6. GEO 8.50.33

10/8 - Q2: 1.ARG 7.38.15; 2.BEL 7.46.12; 3.EST 7.46.44; 4.RSA 7.52.59; 5.GRE 8.07.58; 6.LTU 8.15.66

11/8 - S A/B: 1.ESP 7.36.64; 2.NZL 7.39.55; 3.ROU 7.39.84; 4.CHN 7.40.75; 5.EST 7.48.11; 6.BEL 7.53.18 

12/8 - F B: 1.AUS 7.55.19; 2.CAN 8.02.79; 3. BEL 8.03.22; 4.CHN 8.05.29; 5.EST 8.06.41; 6.MEX 8.06.84 

 Caitlin eindigt 9de

 

1XJMkl

  Tristan Vandenbussche  1XJM - klik op zijn foto voor zijn resultaten (37 dlnrs)

 8/8 - H2: 1.BEL 6.57.86; 2.AUS 7.04.72; 3.BUL 7.10.71; 4.ISR 7.13.43; 5.KIR 7.45.71

10/8 - Q1: 1.GER 6.50.20; 2.BEL 6.53.72; 3.ITA 6.53.98; 4.BRA 7.04.49; 5.SWE 7.11.30; 6.TUN 7.16.09

11/8 - S A/B: 1.USA 6.45.45; 2.AUS 6.51.50; 3.BEL 6.56.14; 4.URU 7.00.53; 5.SUI 7.03.32; 6.CZE 7.12.11 

12/8 - F A: 1.USA 7.01.37; 2.AUS 7.05.00; 3.BEL 7.07.51; 4.BLR 7.10.31; 5.ITA 7.10.39; GER-DNF!

 Tristan eindigt 3de en behaalt brons! Proficiat!!!

  

 

2XJMkl

Calvin Govaert-Jules Tuerlinckx  2XJM - klik op hun foto voor hun resultaten (29 dlnrs)

 8/8 - H2: 1.CZE 6.31.71; 2.BEL 6.36.65; 3.JPN 6.40.06; 4.USA 6.42.72; 5.CHI 6.44.92; 6.ISR 6.57.64

 10/8 - Q1: 1.ITA 6.25.63; 2.BEL 6.26.41; 3.ESP 6.27.01; 4.SLO 6.29.54; 5.GBR 6.30.71; 6.LAT 6.46.04

 11/8 - S A/B: 1.CZE 6.21.65; 2.GER 6.21.85; 3.BLR 6.22.86; 4.HUN 6.25.26; 5.FRA 6.26.42; 6.BEL 6.36.65

 12/8 - F B: 1.HUN 6.40.11; 2.FRA 6.40.22; 3.LTU 6.41.22; 4.AUT 6.42.74; 5.BEL 6.45.96; 6.ESP 6.48.54

 Jules en Calvin eindigen 11de

 

 

 

 

 

 

CDJ2018logo
Voorbereiding:
juni - binnen de clubs
juli - binnen de clubs (Brugge-Gent), evaluatie op maandag 9 juli in Hazewinkel, eindstage in Hazewinkel van 14 tot 24 juli. Handicapparcours op zaterdag 21 juli in Hazewinkel.

Dit jaar zijn er 14 deelnemende landen: België - Czechië - Denemarken - Frankrijk - Groot-Britannië - Hongarije - Ierland - Italië - Nederland - Oostenrijk - Polen - Portugal - Spanje en Zwitserland. Gelieve rekening te houden met het feit dat het bij ons reeds een uur later is dan in Ierland. Klik op het logo hiernaast voor het eindklassement per land.

 

Selectie voor de Coupe de la Jeunesse in Cork (IRL) van 27 tot 29 juli 2018

klik op de foto's voor hun resultaten
4XJWJW4X: Maïte Peters (ARV) - Manon De Clerck (KRB) - Marthe De Bruycker - Jeanne Lenom (RCAE)  / coach: Piet Graus

28/7 - H1: 1.FRA 6.47.68; 2.GBR 6.50.60; 3.ESP 6.52.33; 4.AUT 6.57.86; 5.BEL 6.59.39; 6.ITA 7.01.68

29/7 - H1: 1. SUI 6.57.8; 2.IRL 7.00.0; 3.GBR 7.00.4; 4.NED 7.01.4; 5.AUT 7.08.4; 6.BEL 7.11.5

 29/7 - FB: 1.NED 6.52.3; 2.CZE 6.58.0; 3.BEL 7.00.6; 4.AUT 7.02.0; 5.DEN 7.03.0; 6.ITA 7.03.7

2XJM
JM2X: Tibo Vivey (KRB)-Casper Vandamme (TRT) - coach Thierry Daenekindt

28/7 - H2: 1.BEL 6.39.3; 2.ITA 6.40.8; 3.CZE 6.47.6; 4. ESP 6.57.8

  Winnen op 29/7 de A-finale en behalen GOUD!!! Klik op hun foto voor hun resultaten

 

 

 


2 JM

JM2-: Florian Chalmet-Henri Steyaert (KRSG) - coach Evelien Ameel

28/7 - H1: 1.BEL 6.45.4; 2.GBR 6.45.7; 3.IRL 6.46.1; 4. SUI 6.49.0

Winnen op 29/7 de A-finale en behalen GOUD!!! Klik op hun foto voor al hun resultaten

2 JMpodium

 

1XJMres1XJWres

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JM1Xreserve: Flavio Decoster (UNL)                                                                                                                                   JW1Xreserve: Emma Gabriel (UNL) 

Klik op de afbeelding hieronder voor alle uitslagen

Cork

 

 

 klik op onderstaande banner voor de samenvatting der resultaten.   

2018EKjunlogolanggravelines

 caitlin

 1X JW: Caitlin Govaert (klik op afbeelding voor haar resultaten)

 zaterdag 26/5 

  heat 4 om 10u10: BEL-MDA-FRA-SUI-NOR (Caitlin werd 2° > Rep!) 

  repêchage 3: wint Caitlin en plaatst zich voor de S A/B!

  S A/B1 - 27/5 9u20 - BLR-SWE-ITA-ESP-BEL-LTU (Caitlin werd 2° > FA)

  F A - 27/5 12.48h - FRA-ITA-SUI-ESP-SLO-BEL (Caitlin werd 6° in totaal)

 

 klik op nevenstaande affiche voor alle uitslagen

tristan

1X JM: Tristan Vandenbussche  (klik op afbeelding voor zijn resultaten)

 zaterdag 26/5 -

heat 2 om 9u35: MDA-BEL-RUS-SLO-LTU (Tristan werd 3° >Q3)

in de kwartfinale werd Tristan 5° en wordt verwezen naar de S C/D

S C/D2 27/5 - 9u15 > ALB-BEL-FRA-NED-CRO-SWE (Tristan werd 2° > FC)

FC 27/6 - 11.25h > SWE-BEL-FRA-SLO-CYP-ESP (Tristan werd 2° en eindigt zo als 14° in totaal) 

 

 

jules calvin 

 2X JM: Calvin Govaert-Jules Tuerlinckx  (klik op afbeelding voor hun resultaten)

  zaterdag 26/5 -

 heat 3 om 11u00:

 SLO-CRO-ROU-BEL-POL (Calvin en Jules winnen hun reeks en plaatsen zich voor S A/B) 

 27/5 - 9u50 - S A/B2 > EST-GRE-ITA-BEL-FRA-AUT (Calvin en Jules 2°> FA) 

 FA 27/5 - 13.48h > GRE-BLR-ITA-GBR-BEL-CZE (Calvin en Jules werden 4° in totaal)

 

 

Bravo voor de degelijke prestaties!

 

 

 

 

RM JR2018

Klik op bovenstaande afbeelding voor het commentaar van de coaches.

Klik op onderstaande afbeelding voor de resultaten der Belgen.

Munchenlogo

 

 

 

05 & 06/04/2018 Selectietesten Hazewinkel

pontonjongens meisjes
 JORIS Éloise RCNSM JW15*specific program
 
DE BRUYCKER Marthe KRB JW16 / GABRIEL Emma UNL JW16 / LENOM Jeanne RCAE JW16 / DE CLERCK Manon KRB JW17 / GOVAERT Caitlin UNB JW17 / MATHIEU Margaux UNL JW18 / PETERS Maïté ARV JW18 / TANT Aline BTR JW18 / ZENNER Dagmar KRSG JW18
 
 BAILLY Florian RCNSM JM16 / DECOSTER Flavio UNL JM17 / VANDENBUSSCHE Tristan BTR JM17 / CHALMET Florian KRSG JM17 / STEYAERT Henri KRSG JM17 / GOVAERT Calvin UNB JM18 / TUERLINCKX Jules RCNSM JM18 / VANDAMME Casper TRT JM18 / VIVEY Tibo KRB JM18 / ZENNER Arne KRSG JM18
 
ANTONISSEN Nathan TRT JM16 / DESRUMEAUX Cédric BTR JM15 / FALMAGNE Charles RCNSM JM15 / LOICQ Théo RCNSM JM16 / MARCKX Jonas ARV JM16 / OUAMAR Zakaria RCNSM JM15 / PETERS Loïc ARV JM15  - hieronder de resultaten
TT05 06 04JUN 

17-18/03/2018: stage- testweekend pre-collectief

Op zaterdag werd er een 2.000m ergometertest afgenomen. Op zondag vond er een 6 kilometertest plaats op het Netekanaal. Hieronder de resultaten:
testweekend3 18jun
De volgende test zijn de trials in Hazewinkel op 5 en 6 april.
 

12-16/02/2018 - Krokusstage junioren nationaal team - Hazewinkel

Deelnemers: Benjamin De Catelle (senu23) – Caitlin Govaert – Tristan Vandenbussche – Calvin Govaert – Tibo Vyvey – Cedric Desrumaux – Zakaria Ouamar – Loïc Peters – Jeanne Lenom – Marthe De Bruycker – Manon De Clerck – Louis Toussaint.

Coaches : Christel Hiel – Louis Timmers – Olivier Olbregts – Alain Lewuillon – Piet Graus.

overzicht2014overzicht2015overzicht2016b2017OVERZICHT

Follow Us

Facebook

Contact

Gwenda Stevens - Voorzitter
Eeuwfeestlaan 62
9840 De Pinte

T. +32 497 73 49 78
M. Gwenda Stevens

Verantwoordelijke website

Etienne Goormachtigh

M. Etienne Goormachtigh